Gmach Ayakashi Kan

Ogrodowy Taras
Taras znajduje się w gmachu Ayakashi Kan na siódmym parterze. Przepiękny mostek przerzucony nad biegnącym niżej nurtem wody umożliwia przejście na drugą stronę. Po prawej stronie można zauważyć mały ogródek obsadzony drobnymi kwiatkami, po lewej zaś ustawione są krzesła wypoczynkowe z parasolami.

0 W.
0 T.
Piętra
Korytarze w Ayakashi Kan nie są takie normalne jeśli chodzi o kwestię wystroju. Nie są to po prostu długie ciągnące się i monotonne korytarze. Podłoga wyłożona brunatnymi kafelkami na środku pokryta jest szkarłatnym dywanem. Ściany w kolorze kremowym ozdobione są przeróżnymi obrazami. Nie gdzie znajdują się oszklone wnęki, w których znajdują się donice z małymi drzewkami bądź kwitami. Całości oświetlana jest przez dwa rzędy żarówek ledowych. Na korytarzu można zauważyć ponumerowane pokoje, w którym zamieszkują mieszkańcy głównie i rodowici Hanyou i ich ochroniarze Youkai.

Wspólny Salon
Sob Sty 14, 2017 2:04 pm
Admin Zobacz ostatni post
1 W.
1 T.
Łaźnie
Jest to dość dużych rozmiarów kompleks, w którym znajduje się przebieralnia damska oraz męska, kilka pryszniców wysokich i niskich oraz dwa baseny wypełnione gorącą wodą. Cały obiekt jest podzielony na dwie części, więc panie czy panowie nie muszą się bać, że wyniknie jakaś nieprzyjemna sytuacja związana z wpadnięciem na siebie. Jest tu przyjemnie ciepło i w całej łaźni unosi się para.

0 W.
0 T.
Stołówka
Jest to wielkie pomieszczenie, które dzieli się na kilka mniejszych. To w tym miejscu można spokojnie sobie obiad zjeść, jak i iść do kawiarenki, która także jest tutaj, by móc w niej zamówić, zakupić słodkości, kawę, herbatę. Można także tutaj spokojnie porozmawiać.

Jadalnia
Sob Sty 14, 2017 2:15 pm
Admin Zobacz ostatni post
2 W.
2 T.


Gmach Ayakashi Kan

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
on Pon Sty 09, 2017 4:29 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 326 V.
Parer par Admin
Brak nowych postów
on Sro Mar 15, 2017 11:15 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 90 V.
Parer par Admin
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach