Tereny Zielone Ayakashi Kan

Ogród
Przepiękny mostek przerzucony nad biegnącym niżej nurtem wody umożliwia przejście na drugą stronę. Po prawej stronie można zauważyć Ogród obsadzony drobnymi kwiatkami, po lewej zaś ustawione są krzesła wypoczynkowe z parasolami. Nieco dalej jednak znajdują się boiska, na których można grać, bawić się.

Szklarnia
Nie Sty 15, 2017 1:02 pm
Admin Zobacz ostatni post
2 W.
2 T.
Gorące Źródła
Znajdujące się na niewielkim wzgórzu nieopodal Ayakashi Kan gorące źródła także są częścią gmachu. Może nie przylegają bezpośrednio do budynku, ale są one wykupione przez właścicieli Ayakashi Kan dzięki czemu osoby zamieszkujące w gmachu mogą za darmo i o każdej porze dnia i nocy korzystać z ów źródeł. Jest to średnich rozmiarów ogrodzony teren. W jego skład wchodzi budynek służący jako recepcja, przebieralnie, prysznice oraz gorące źródła przedzielone na pół. Jak można się domyślić jest to spowodowane tym, żeby panie oraz panowie mogli mieć trochę intymności podczas odpoczynku. Sam budynek jest cały wykonany z drewna co nadaje miłego i przyjaznego klimatu.

0 W.
0 T.
Parking i Magazyny
Znajdujący się za budynkiem teren służy jako parking. Znajduje się tutaj masa miejsc do parkowania. Korzystają z niego mieszkańcy i służba Ayakashi Kan, ale także różni goście, którzy przybyli na spotkanie towarzyskie bądź w interesach. Dookoła znajduje się dużo latarni, które po zmroku idealnie oświetlają cały plac. Nie ma możliwości, aby doszło tutaj do wypadku spowodowanego słaby oświetleniem.

0 W.
0 T.
Stajnia
Średnich rozmiarów budynek znajdujący się po lewej stronie Ayakashi Kan jest stajnią. Głównie stoją tutaj konie różnej maści należące do mieszkańców czy służby, ale zdarzają się także innego rodzaju wierzchowce. W końcu zwykły koń jest przeżytkiem. O wiele oryginalniej jest jeździć na wilku czy lwie, prawda? Jest wystarczająco zagród, aby zmieściły się wszyscy czteronożni towarzysze. Wiele miejsc jest także pustych czekających na nowego mieszkańca.

0 W.
0 T.


Tereny Zielone Ayakashi Kan

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
on Pon Sty 09, 2017 4:29 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 326 V.
Parer par Admin
Brak nowych postów
on Nie Sty 15, 2017 12:58 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 72 V.
Parer par Admin
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach