Centrum

Siedziba Policji

Środki przymusu ...
Sro Kwi 05, 2017 7:48 pm
Meryn Zobacz ostatni post
15 W.
15 T.
Apartamentowiec
Jedna ze spokojniejszych dzielnic, a zarazem główna strefa mieszkalna w centrum. Znajduje się tu wiele gęsto stojących budynków, których mieszkania, mimo swej niedużej przestrzeni, są szalenie szybko rozchwytywane. Niewielu może pochwalić się posiadaniem takiego skarbu w tej okolicy, ze względu na ich ograniczoną ilość oraz nieraz wymagane znajomości w celu ich zdobycia.

0 W.
0 T.
Drapacze Chmur
Ogromne biurowce, wieżowce i wszelkiej maści budynki próbujące dorównać swym rozmiarem wzbijającej się ku niebu iglicy ze stali i szkła, która jest dominującą budowlą w centrum. Mimo, iż nie są tak pokaźne, jak najwyższy wieżowiec to niemal dorównują mu wysokością, a bynajmniej okalają go dokoła. Znajdują się w nich również siedziby wszelkiej maści firm i przedsiębiorstw, które prosperują w mieście i jego okolicach.

0 W.
0 T.
Centrum Handlowe
Centrum Handlowe, to wielki plac, który mieści sobie różnorakie sklepy. Główna ich sieć, jest właśnie tutaj. Sklepy z ubraniami, zabawkami, obuwiem, biżuterią, dekoracjami. Można tutaj znaleźć wszystko. Dosłownie wszystko...


0 W.
0 T.
Hotel
Hotel jest obiektem czterogwiazdkowym. To gwarancja komfortu pokoi hotelowych i jakości obsługi oraz wysokiego bezpieczeństwa Gości. Odwiedzany najczęściej przez turystów, bądź przejezdnych.


0 W.
0 T.
Ratusz
Ratusz jest to reprezentacyjny budynek użyteczności publicznej, zwykle tradycyjna siedziba samorządowych władz. Wysoki wieżowiec, którego znaczną część stanowią biura, które mają na celu utrzymania miasta w jak najlepszym stanie.


0 W.
0 T.
Szpital
Wielki budynek, który jest głównym ośrodkiem medycznym. Posiada wiele poziomów, wśród których znajduje się nawet zakład psychiatryczny. Właśnie tu przyjmują każdego chorego, który ma być wyleczony oraz znajdują się sale operacyjne przygotowane dla wymagających operacji. Cały kompleks ma duży ogród, gdzie chorzy mogą wyjść na świeże powietrze lub zjeść coś dobrego w kafeterii. To miejsce jest dla nich niczym raj.

0 W.
0 T.
Bary i Restauracje
Centrum miasta przyciąga różnorodnością lokali gastronomicznych, serwujących potrawy z całego świata. Są one wiecznie zatłoczone, więc chęć skosztowania potraw w najbardziej ekskluzywnych restauracjach wymaga zarezerwowania miejsca wiele tygodni wcześniej. Jednakże dobrą alternatywą na miłe spędzenia dnia w towarzystwie odpowiednich osób, to udanie się do jednego z okolicznych barów, stanowiących najlepsze miejsce spotkań dla znajomych


0 W.
0 T.


Centrum

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
on Pon Sty 09, 2017 4:29 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 316 V.
Parer par Admin
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach