Śródmieście

Osiedla
Wiele osiedl, które charakteryzują się średniej wysokości budynkami ułożone mniej więcej w okręgu. Każde z osiedl niczym twierdza posiada plac na środku na którym najczęściej bawią się dzieci.

0 W.
0 T.
Parki i Aleje
Idealne miejsce jeśli się ochotę na chwilowe obcowanie z naturą. Pełno roślinności dookoła, jak i różnorodność. Za dnia zarówno Parki jak i Aleje cieszą oko, jak i dają wrażenie bezpieczeństwa, czy też uczucie połączenia z naturą. Nocą jednak ów miejsca bywają niebezpieczne.

Alejka w Parku...
Nie Mar 26, 2017 12:24 pm
Eri Zobacz ostatni post
1 W.
1 T.
Wesołe Miasteczko
Wesołe miasteczko, miejsce rozrywki, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Wiele sprzętów, wiele gier. Kilka straganów z pamiątkami, jak i ze słodyczami, jedzeniem. Mały plac, przy którym nawet kawiarenka, głównie dla opiekunów ze swoimi pociechami, gdy pragną chwile odpocząć, czy też zjeść przy stolikach.


0 W.
0 T.
Hala Sportowa
Ośrodek rekreacyjny, w którym odbywają się wszelkie zajęcia sportowe, chociaż także można wybrać się tam indywidualnie. Hala składa się z czterech pięter, a na każdym z nich jest inny segment sportowy. Wielu mieszkańców korzysta z ośrodka, ponieważ można w nim znaleźć korty tenisowe, baseny, strzelnice, boiska, a nawet sauny.

0 W.
0 T.
Dworzec Kolejowy
W śródmieściu umiejscowiony jest Dworzec, który cieszy się świetną renomą ze względu na wysoki poziom zarządzania swymi usługami. Jego pociągi docierają do najodleglejszych od stolicy miejsc, jak również tych najbardziej zapomnianych i opustoszonych przez ludzi. Budynek szczyci się niesamowicie urozmaiconym stylem architektonicznym. W centrum budowli prezentuje się kopuła wzorowana na rzymskich oryginałach, zaś po jej bokach znajdują się nieco zaokrąglone dachy przechodzące następnie w spadziste, na których umiejscowiona jest masa okien oświetlających wnętrze wraz z masą zielonych drzwi. Każde z nich prowadzi na inny peron, ale dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją podróż transportem kolejowym odpowiednim rozwiązaniem będzie przekroczenie progu głównych drzwi, które swoją wielkością wyróżniają się od pozostałych.


0 W.
0 T.


Śródmieście

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
on Pon Sty 09, 2017 4:29 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 316 V.
Parer par Admin
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach