Slumsy

Opuszczone Blokowiska
Wędrując zapuszczoną uliczką docierasz do dzielnicy bloków. Szybko zauważasz, że są opustoszałe, co stwierdzasz po powybijanych oknach, wyważonych drzwiach i ogólnie zdegenerowanej strukturze budynków. Mimo wszystko, gdy tylko się do nich zbliżasz nabierasz przekonania, że jest to idealne miejsce spotkań dla typów spod ciemnej gwiazdy.


0 W.
0 T.
Ośrodek Psychiatryczny
Szpital psychiatryczny w którym wybuchł wielki pożar. Budynek przetrwał, lecz szpital porzucono i zaniechano odbudowy z niewyjaśnionych dla nikogo przyczyn. Miejsce to prawdziwie budzi grozę – powybijane szyby, uszkodzone stropy i te stare, po nadpalane łóżka… Na domiar złego, wiele zgłoszeń, jakoby widziano tu latające przedmioty, zakrwawione ściany, czy dzieci samotnie przechodzące się po tym chorym miejscu. Więc czy jest on tak bardzo opuszczony? A może ma swoich lokatorów? Przekonasz się, jeśli będziesz miał odwagę przyjść tu w nocy!


0 W.
0 T.
Kamienica
Miejsce przeznaczone do zamieszkiwania. Nawet w takim syfie można znaleźć takie miejsca. Mieszkają w nich głównie osoby, których majątek nie przekracza średniego stopnia, przez co nie mogą pozwolić sobie na luksusy. Także tutaj można spotkać kilka magazynów.


0 W.
0 T.
Klub Czarnej Gwiazdy
Opis będzie. Właściciel Klubu: Seimei Nozara.


0 W.
0 T.
Mroczny Cmentarz
Stajesz przy posępnej bramie. Gdy ją przekraczasz orientujesz się, że dotarłeś do cmentarza. Po pierwszym rzucie oka dostrzegasz zaniedbane i zarośnięte groby, ciągnące się w rzędach, wzdłuż głównej alei. Na końcu ścieżki znajduje się kaplica. W okolicy nie dostrzegasz żywej duszy, gdy tylko zerkasz na najbliższe groby stwierdzasz, że jest to stare i częściowo zapomniane miejsce.


0 W.
0 T.
Stara Fabryka
Obskurna, mroczna i odpychająca od siebie Fabryka. W środku stoją nieużywane maszyny, które pokryte są rdzą albo mchem. Czas nie oszczędza nikogo, a niestety życie cały czas idzie naprzód. Granice terenu są otoczone wielką kratą z tablicą: "Wstęp Wzbroniony!", na granicy można zauważyć groźne psy pilnujące wejścia. Miejsce zostało zabrane przez najgroźniejszą organizację Homra, w którym urzędują od pewnego czasu.


0 W.
0 T.


Slumsy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
on Pon Sty 09, 2017 4:29 pm Admin Zobacz ostatni post
0 R. | 316 V.
Parer par Admin
Brak nowych postów
on Nie Mar 26, 2017 2:42 pm Eri Zobacz ostatni post
0 R. | 103 V.
Parer par Eri
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach