Share | 
 

 Regulamin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Regulamin   Pon Sty 09, 2017 4:29 pm

REGULAMIN OGÓLNY

1.1. Pierwszą i najważniejszą zasadą, jaką trzeba sobie zapamiętać, jest fakt iż Administracja to też ludzie, zatem mają swoje życie prywatne i nie nie mają obowiązku koczowania na forum 24/7. Człowiek jest również istotą omylną, tak więc nawet i my popełniamy czasem błędy, zatem jeśli uważasz że Admin jest nie sprawiedliwy, to nie naskakuj tylko wskaż błąd.
1.2. Możecie zakładać nowe tematy. Ważne jednak jest to, by np. sklep z bronią, czy tez jakieś większe budowle były tworzone za zgodą Administracji.
3. Nazwa konta jest jednoznaczna z imieniem/pseudonimem postaci. Nietypowe nicki – xyz, nie wiem * - będą od razu usuwane.
1.4. Czasem dochodzi do spin, drap, kłótni. Kłóćcie się ile chcecie, jednak nie na forum. Załatwcie to prywatnie, przez PW, czy tez gg. Wszelkie obrażanie na forum, będzie karane.
1.5. Chcecie reklamować swoje fora? Nikt wam nie broni, jest do tego specjalnie stworzone konto. Inne rejestracje w celu reklamowania, będą usuwane.
1.6. Nie bawimy się w ninja, więc nie zatajamy swojej obecności na forum – używanie opcji „ukryty” jest zabronione.
1.7. Regulamin jest po to by go przestrzegać. Łamanie go owocuje ostrzeżeniem, które jeśli nie przyniesie rezultatów, zakończy się banem.
1.8. Na forum wszelkie czynności piszemy w czasie niedokonanym.

KONTA

2.1. Można mieć kont ile się chce, jednak jest jedna zasada. Jeśli Tworzymy kolejną postać, to nie zaniedbujemy pozostałych kont. Wszystkie mają być aktywne.
2.2. Chcecie dzieci na forum, czemu nie. Możecie, ale o wszelkim poczęciu, narodzinach, płci należy powiadomić Administracje.
2.3. Wymiary avatara powinny wynosić 230pix szerokości na 400pix wysokości. Sygnatura (podpis) nie powinna przekraczać 500pix szerokości.
2.4. Przyjmijmy że niech chociaż 50 % wyglądu postaci z avka, jest podobny do naszej postaci. No i starajmy się by avki nie pokazywały nagich kreatur.
2.5. Aby móc grać na fabule, każda postać musi mieć stworzoną KP. Stworzenie to nie wszystko. Aby grać trzeba mieć ją zaakceptowaną.
2.6. Karty Postaci są sprawdzane tylko przez Administracje, bądź przez osoby przez nią wskazane.
2.7. Nie ma możliwości ożywiania martwych postaci. Warto się zastanowić, czy na pewno chce się uśmiercić postać.
2.8. Pola w profilu. Obowiązkiem jest je uzupełnić. Nie po to są by były puste. ułatwia to także granie z innymi.
2.9. Skoro już o profilu mowa. W Ekwipunku piszemy co nasza postać ma obecnie przy sobie. Proszę też to robić z umysłem, wyjątkiem są jedynie kobiece torebki, które będąc czarną dziurą mają w sobie nieskończoną ilość przedmiotów.

WALKI

3.1. Chcecie walczyć swoimi postaciami? Zgłoście to do Mg, by miał na was oko, by prowadził waszą walkę. W innym wypadku, jeśli toczycie walkę bez MG, wszelkie spory związane z walką rozwiążcie między sobą, bowiem Grupa MG nie będzie odpowiedzialna za "niesprawiedliwość" Waszej walki.
3.2. Jeśli ktoś chce dołączyć do walki, powinien zostać o niej poinformowany fabularnie oraz uzyskać zgodę MG.
3.3. Grajmy fair. Tak więc jeśli atakujesz czyjąś postać, nie masz prawa wyjść w tym samym poście. Jeśli to zrobisz, twoja ofiara ma prawo zignorować Twojego posta.

CHATBOX

4.1. Czat jest dla Was. Ma na niego wstęp każdy i może nim pisać każdy. To jednak nie zwalnia was z przestrzegania reform, a mianowicie.
- Nie obrażamy innych.
- Dozwolone jest przeklinanie, aczkolwiek z umiarem.
- Nie spamować.
- Nie kłócić się.
4.2. Nie zmieniajcie koloru czcionki. Są gusta i guściki, nie każdemu może się podobać rażący kolor, co mogło by doprowadzić do niepotrzebnej spiny.


Administracja zastrzega sobie prawa do zmiany Regulaminu, jeśli uznają to za konieczność.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zasady Gry-
Skocz do: