Share | 
 

 Yumeko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Yumeko
Imię i Nazwisko : Yumeko Kahaya
Wiek : 22 lata
Rasa : Centaur
avatar

PisanieTemat: Yumeko   Nie Sty 28, 2018 7:04 pm

Yumeko Kahaya
Dane Personalne
 • Wiek: 22 lata
 • Rasa: Centaur
 • Krew: Nie dotyczy.
 • Ranga: Florystka
 • Zawód: Florystka
 • Wykształcenie: Średnie
 • Orientacja: Heteroseksualizm
 • Pochodzenie: Japonia
 • Artefakt: Brak.

Aparycja

Nie ma co ukrywać, że wygląd Yumeko przyciąga mnóstwo spojrzeń. Zasługą nie jest boska uroda, a ciało konia zaczynające się od pasa w dół. Większość ludzi i pozostałych stworzeń nadal nie przywykła do tego widoku. Nic dziwnego, iż codziennie kobieta musi znosić gapiów. Bardzo rzadko ma okazję poznać kogoś, kto miał do czynienia z jakimś centaurem i jest zaznajomiony z ich sylwetką.
Białe włosy Yumeko swą barwę zawdzięczają umaszczeniu sierści, która ma taki oto odcień. Są grube i za czasów dzieciństwa w ogóle ich nie ścinała, lecz po osiągnięciu dorosłości postanowiła zostawić długą tylko tylną część. Przód zaś, został ścięty na krótko. Owszem, aby osiągnąć wymarzoną fryzurę musiała zostawić dwa dłuższe kosmyki, pośród wszelkich skróconych włosów. Nie pamięta już, czy wypełniła zadanie prawidłowo i była dumna z tego co uzyskała w tamtym czasie. Nie jest to ważne, ponieważ takie uczesanie z upływem lat przypadło jej bardzo do gustu i stara się utrzymywać je w takim stanie zawsze. Brwi oraz rzęsy, również są jasnego koloru. Co do oczu, mają one barwę błękitną. Na czubku głowy widnieje para końskich uszu, które są niesamowicie ruchliwe. Nie wolno ich lekceważyć, ponieważ ustawienie zmienia się wraz ze zmianami stanu emocjonalnego.
Ogólnie, wzrost Yume może niektórych szokować, ale wystarczy spojrzeć na to z drugiej strony i przypomnieć sobie o zwierzęcej części ciała. 260 centymetrów, właśnie tyle mierzy kobieta. Prawdą jest, że patrzy na wszystkich z góry, jednakże nijak ma się to powiedzenie do charakteru białowłosej.
Ubiór nie jest straszną czynnością, jeśli zakłada się tylko górną część garderoby. Oczywiście, mogłaby pomyśleć i wykombinować jakieś śmieszne zakrycie dolnych partii. Jednak, trzyma się tego, że żadne z dwunogich stworzeń nie będzie tak ciekawe, co klacz ma pod ogonem. Jeśli o ogonie mowa, jest on spory. Nie chodzi tylko o jego objętość, a również i długość. Oprócz białego umaszczenia, nachodzą też takie dodatki jak czarne, małe łatki na tułowiu, czy ciemny odcień idący od dołu nóg w górę. Należy dodać, iż na swym ludzkim ciele ma białe przebarwienia na skórze.Charakter

Zdecydowanie kobieta zalicza się do tych upartych stworzeń. Jak sobie coś wyznaczy, to będzie do tego dążyć za wszelką cenę. Nic nie będzie w stanie jej zniechęcić, czy obniżyć motywacji. Dopóki nie osiągnie celu, może się pożegnać ze zwykłym funkcjonowaniem.
Bycie centaurem uodporniło ją na wszelkie zgryźliwe komentarze, czy zaczepki. Parę lat temu reagowała na to bardzo emocjonalnie i nie przepadała za pokazywaniem się wśród innych. Na całe szczęście, wydoroślała i nauczyła się panować nad swymi emocjami w takich przypadkach. Co prawda, nie tylko takowych ludzi spotyka. Na jej drodze pojawiają się również ci przyjaźnie nastawieni, którzy nie przepadają za uprzykrzaniem życia innym. Wyrażają nawet chęć i zainteresowanie ową znajomością.
Cechą wybijającą się ponad wszystkie inne, jest sprawiedliwość. Znaczna większość centaurów przykłada do siebie i innych ludzi niezmiennie tę samą miarę moralną. Stara się postępować uczciwie i nie kłamać, a to prowadzi czasem do śmiesznych incydentów.
Ogólnie rzecz biorąc, nastawiona jest do wszystkich w miły i przyjazny sposób. Nie spotkała ją jeszcze sytuacja w której mogłaby kogoś znienawidzić. Jest to dość nierealne, zwłaszcza, iż nie potrafi długo trzymać urazy. Wyrzuty sumienia zjadłyby Yumeko i to właśnie pokazuje, jak słaba jest w tych kwestiach. Białowłosa zawsze wyciągnie pierwsza rękę na zgodę, lub będzie próbowała się pogodzić na jakiś inny sposób. Na pewno nie zrezygnuje. Dla przyjaciół zrobi wszystko, zaś dobre serce nie pozwoliłoby zostawić na pastwę losu kogoś potrzebującego pomocy.
Następnym ciekawym tematem jest miłość i różnorodne flirty. Słabo jej to wychodzi, o dziwo nie dlatego, że nie chce. Stara się za dwóch, lecz to wciąż mało. Brak jakiegokolwiek doświadczenia, skreśla ową kobietę już na starcie. Oczywiście, normalna rozmowa z płcią przeciwną idzie doskonale, jednakże jeśli wszystko schodzi na zalecanie się i cielesność... im dalej, tym gorzej. Pomijając brak talentu, tudzież pojawia się druga sprawa jaką jest ciało Yume. Zaprawdę, mało dwunożnych mężczyzn jest zainteresowanych taką budową. Nie ma co się im dziwić, ale ona nadal pozostaje w błogiej naiwności, wierząc w spotkanie bratniej duszy.Moce

W przeciwieństwie do większości, posiada tylko jedną moc. Jest ona bierna i nie wpływa w jakikolwiek sposób na życie innych. Mowa tu o byciu medium. Potrafi dostrzegać dusze zmarłych, a nawet usłyszeć co mają do powiedzenia. Czasem widzi i słyszy je wyraźnie, czasem mniej.Slabosci

~ Jak już można było zauważyć, czuje dziwny pociąg do dwunogich samców. Sama tego nie rozumie, ale zapewne będzie to dla niej zgubą.
~ Spotykając kogoś o silniejszym charakterze, włącza się u niej dość uległa postawa.
~ Często zdarza się jej o czymś zapomnieć.
~ Chęć przekonania białowłosej do czegoś? Pokaż coś słodkiego.Historia

lalalaCiekawostki
 • 1. Uwielbia kostki cukru.
 • 2. Jako iż, jest florystką prowadzi swoją kwiaciarnię. Ponadto, można ją wynająć do ozdabiania pomieszczeń na różne okazje.
 • 3. Yumeko wierzy w to, że prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody. Złe nawyki, ciężkie usposobienie, zwierzęce ciało... Wszystko.
 • 4. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 5. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 6. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 7. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 8. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Inne Wasze konta

(Pole uzupełniają tylko Ci którzy posiadają więcej kont, niż jedno. Osoba może też wysłać prywatną wiadomość do administratorów: Meryn lub Eri, zależy jedynie od tego jaką rasę sprawdza).

Powrót do góry Go down
 
Yumeko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Inne Istoty-
Skocz do: