Share | 
 

 Magia, Artefakty, Moce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Magia, Artefakty, Moce   Sob Sty 14, 2017 8:24 am

W tym temacie będzie poruszana kwestia Specjalizacji u magicznych istot i niemagicznych (Ludzi-łowców). Każdy pewnie zastanawia się o co chodzi z tym więc od razu wam to wytłumaczę. Każda rasa inaczej walczy czyli:

1. Youkai i Hanyou - Obie rasy używają umiejętności, która zwie się pradawnym pismem. Każdy Youkai i Hanyou ma przy sobie magiczny artefakt zamknięty w krysztale, z którego może przywołać swoją broń. Kryształ ten może mieć formę kolczyka, sygnetu, pierścionka lub kształt jakiegokolwiek innego przedmiotu, które zamienia się w broń kiedy oni tego zechcą. Następuje to dzięki kawałkowi kryształu zawartemu w tym przedmiocie.
Działanie: Po przywołaniu broni z kryształu, żeby uaktywnić swoją moc muszą wpierw przejechać palcem lub dwoma jak wygodnie. Powierzchnia artefaktu pokryje się danym kolorem aury, w której osoba przygotowuje nazwę swojej mocy ale przedtem musi poczekać jak pradawne napisy pojawią się, żeby potem uderzyć w przeciwnika. Po zakończeniu walki artefakt znika i zmienia się w kryształ gdzie on jest wcześniej.

Warto dodać iż poza pradawnym pismem, w zależności od grupy krwi Youkai, jak i Hanyou, posługuje się dodatkowymi mocami.
Czysta A (Youkai): 3 Moce + Artefakt
Czysta B (Hanyou): 2 Moce + Artefakt
Czysta 0 (Hanyou): 1 Moc + Artefakt
Krew Splugawiona (Hanyou): Artefakt


Inne Istoty

Posługują się mocami. Max 3, w zależności od istoty.


Ludzie (Pogromcy)

Posługują się magią. Różnego rodzaju zaklęcia, klątw i innych. Na start mają do wyboru jeden Artefakt, jak i jedną Magie na poziom średnim bądź dwie na poziomie podstawowym.
Powrót do góry Go down
 
Magia, Artefakty, Moce
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium :: Mechanizm-
Skocz do: