Share | 
 

 Statystyki i Podział Krwi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Statystyki i Podział Krwi    Sro Mar 08, 2017 1:12 am

Jak co i z czymś się je...
Odkąd na ziemi pojawiły się mieszańce, wraz z narodzinami pierwszego nastąpił podział na klasy, zwane także podziałem Krwi. Zaczynając jednak od początków. Pierwszą rasą, jaka pojawiła się na kuli ziemskiej była Youkai. Krąży wiele historii na temat ich powstania. Niedługo jednak po nich na ziemi zaczęła się kształtować nowa rasa. Był nią człowiek wywołujący sie głównie z małp. Dzięki latom i mutacji pewnych genów, przez co nastąpił odłam, jednocześnie stając się nową rasą, która z czasem zaczęła nabierać coraz więcej siły.
Lata mijały spokojnie i powoli, aż Youkai w końcu zainteresowali się ludźmi i w ten dobry i w zły sposób. Były Dwie znane rasy chodzące po ziemi. Jedno z nich miało krew, która dzieliła się na cztery grupy. Był nią człowiek, a grupa krwi jaką reprezentował była: A, B, AB i 0.
Youkai zaś mieli jedną grupę krwi, dlatego też nie miała ona żadnego nazewnictwa. Otrzymała je dopiero wtedy gdy narodził się przedstawiciel nowej rasy, zrodzony z połączenia Człowieka i Youkai, Hanyou. Byli oni silniejszą wersją człowieka, lecz ich siła do dorównywała Youkai. Posiadali cechy z obydwu ras, przez co wielokrotnie były one mylone z silniejszą od siebie rasą. Krew każdego z gatunku otrzymała swój podział:

Czysta Krew A wywodzą czystokrwiści czyli Youkai, jednakże po pewnym czasie wioząc się  z ludźmi, pomieszała się krew czysta A z ludzką krwią 0, A, B lub AB. Przez co narodził się ich potomek który nie należał do żadnych z ras, był hybrydą - Hanyou. Ich krew miała nie tylko inny smak, skład, zapach, ale też nazwę, Czysta Krew B.

Z biegiem lat powstał kolejny odłam krwi, a była to Czysta Krew 0. Przedstawicielami tej grupy były dzieci, których rodziców mieli w swoich żyłach Krew i człowieka i Youkai (Czyli, rodzice musieli być Krwi B).

Skoro były dzieci Krwi Czystej 0, to mogły się one nawzajem wiązać lecz ich dziecko miało taką samą Krew jak rodzice. Inaczej jednak było w przypadku Ludzi, gdy wiązali się z przedstawicielem rasy Hanyou. Dziecko z takiego połączenia posiadało najgorszą i najsłabsza grupę krwi od pozostałych. Byli uważani za przeklętą i skażoną grupę, która nosiła nazwę: Krew Splugawiona. Najczęściej słudzy Wyższej Krwi Hanyou, bądź Youkai.


W Skrócie Grupy Krwi:

Ludzie:
- A
- B
- AB
- 0

Niezależnie od grupy, Ludzie niezależnie od grupy Krwi są siłowo sobie równi.

Youkai:
Czysta A - Najczystsza Krew. Członkowie tej grupy są o wiele mniejszą grupą od pozostałych, lecz jest to najsilniejsza rasa. Znieważenie osobnika o Czystej  A może się skończyć nieciekawie dla osobnika, który był w Hierarchii niżej niż Youkai, czyli Hanyou.

Hanyou:
Grupa o wiele liczniejsza od Youkai, lecz ich ilość nie przekracza Ludzi. Dzielą się na 3 grupy. Im czystsza krew, tym są silniejsi, co nie zawsze oznacza bezpieczni. Dzielą się na:
- Czysta B
- Czysta 0
- Krew Splugawiona

W sytuacji gdy na fabule dojdzie do zapłodnienia Waszych postaci, należy się zgłosić do Administracji w celu, dobrania krwi. To oni decydują, o płci, ilości mocy i ich natężeniu. jak i krwi płodu.

Statystyki Krwi
Powrót do góry Go down
 
Statystyki i Podział Krwi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium :: Mechanizm-
Skocz do: