Share | 
 

 Opisy Rang

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Opisy Rang   Sro Mar 08, 2017 1:13 am

Rangi Akademii Kajiyama


Uczeń / Student [0/n] - uczęszcza do szkoły, pobierając tam naukę, a zarazem realizując obowiązek szkolny. (tyczy się Uczennic / Studentek również)


Rada Uczniowska / Studencka


Przewodnicząca/Przewodniczący [0/3] - Jest to ważniejsza i popularniejsza osoba wśród uczniów. Pupilek nauczycieli i dyrektora. Najczęściej uczennica/uczeń z najlepszymi ocenami. Dbający o to, by żadne prawa ucznia nie zostały złamane. Walczy również często o to, by poprawić uczniom życie w szkole.

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne


Vice Przewodniczący/ą [0/3] - Pomocnik/Pomocniczka Przewodniczącego/cej. Druga pod względem popularności osoba. Często zastępuje przewodniczącego, kiedy ten jest nieosiągalny lub jej/jego nie ma. Vice przewodniczący/a wybierany/a jest dopiero po wybraniu Przewodniczącej.

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne


Personel SzkolnyDyrektor [0/1]– Pełni najważniejszą funkcję w szkole. Zarządza nią i dba, by wszystko było jak należy. No i oczywiście zgodnie z przepisami. Kiedy trzeba ruga niegrzeczne dzieciaki, a kiedy może, jest łagodny niczym najukochańszy tata.

V-Dyrektor [0/1] – Pełni najważniejszą funkcję w szkole z głównym dyrektorem. Gdy nie ma głównego dyrektora to zajmuje jego miejsce, gdyż jego nie ma w pobliżu.

Sekretarz / Sekretarka [0/1] - Osoba pełniąca funkcję doradcy dyrektora i jednocześnie Jego sekretarza. Zajmuje się głównie papierkową robotą, typu podania, prośby itp., itd. Często też nosi kawę dyrektorowi i zastępuje go w Jego obowiązkach, gdy jest nieosiągalny.

Psycholog / Psycholożka [0/1] - Zajmuje się zdrowiem psychicznym każdego ucznia. Dba o to, by czuli się np. pewniej, albo mniej pewnie. Chętnie przyjmuje do siebie pacjentów, lub na podstawie dokumentacji jaką posiada, sam ich zaprasza. Czasem pomaga też przy odrabianiu lekcji.

Pielęgniarka [0/1] - Szkolny medyk i największy bohater/bohaterka dla każdego ucznia. Zawsze zajmie się rannym, czy poszkodowanym uczniem. Każdy lubi spędzać u Niego/Niej czas. Chętnie pomaga z pracami domowymi dotyczącymi nauk przyrodniczych.

Praktykant [0/n] - zdobywa wiedzę do zawodu na miejscu pracy, zazwyczaj z przydzielonym mu mentorem. Osoba będąca na stażu ma podpisaną umowę na czas określony - zazwyczaj na rok.  

Nauczyciel [0/n] - naucza jednego określonego przedmiotu każdą klasę, a także sprawuje opiekę nad swoją salą lekcyjną.

Woźny [0/2] - pilnuje porządku w szkole, zazwyczaj nielubianych przez uczniów winą lecących w nich gróźb, gdy niepotrzebnie bałaganią.

Rangi Ayakashi Kan


Pan / Pani [0/n] - są Hanyou jak i Youkai, lecz muszą być ważna osobistością. Są ochroniani przez ochroniarzy przed niebezpieczeństwem.

Ochroniarz [0/n] (czyt. Agent Service) - Każdy Youkai lub Hanyou, który został przyjęty w organizacji Ayakashi Kan na stanowisko ochroniarza ma za zadanie chronić swojego Pana czy Pani przed niebezpieczeństwem ze strony nieoswojonych youkai czy też przed innymi.  

Barman [0/2] - Osoba na swoim stanowisku ma za zadanie serwować mieszkańcom różne napoje zamówione w jadalni.

Portier [0/2] - pracownik odpowiedzialny m.in. za informowanie petentów danej instytucji AyakashiKan o jej topografii oraz ogólnie zasadach funkcjonowania.

Kucharz [0/3] - Osoba, która zawodowo zajmuje się przygotowywaniem rozmaitych potraw i napojów według ustalonych receptur.

Pokojówka [0/n] - osoba zatrudniona w hotelu, która jest odpowiedzialna za utrzymanie wynajmowanych pokojów w nienagannej kondycji i czystości.

Każdy kto chce należeć do tej grupy może wymyślić też swoją własną rangę.


Gwardia AeternaPrzywódca Oświaty [0/1] - Dowodzi i zarządza całą Oświatą Łowiecką. Przydziela zadania, mianuje stopnie i wita nowych w swoich progach.

V-Lider Oświaty [0/2] - Zastępuje Lidera w razie potrzeby. Często też to on jest późniejszym następcą bycia liderem. Zajmuje się tym samym, co Lider. Często jest Jego prawą ręką.

Doradca Oświaty [0/2] - Doradzają Liderowi i V-Liderowi w trudnych sprawach. Doradzają też, czy powinno się zająć niektórymi sprawami, czy może lepiej je olać. Są nad kapitanem i dają mu bezpośrednie rozkazy po naradzie z liderem. 0/2

Główny Medyk [0/1] - Osoba zajmująca się rannymi w siedzibie Łowieckiej. Składa raporty do głównego lidera Oświaty.

Pogromca [0/n] - Zajmują się właściwie czarną robotą w całej oświecie. Wykonują zadania i muszą słuchać rozkazów właściwie wszystkich, chociaż zdarzają się samotnicy.

Rangi Rady Youkai


Przewodniczący Rady [0/1] - Osoba zajmująca się wszystkim, jak i odpowiedzialna za całą organizacje. Zarządza, organizuje spotkania, najczęściej też prowadzi je. Podejmuje decydujące decyzje. Stróż prawa w organizacji, jak i kat w niej. Najważniejszy członek Organizacji, wszystko co zostaje zaakceptowane przez Rade Youkai, przechodzi przez ręce Przywódcy.

Członek Rady [0/n] - Członek organizacji, również ważny organ, a raczej najważniejszy, do życia rady. Prowadzą akcje, uczestniczą w dyskusjach o różnorakich tematach. Posłuszni przewodniczącemu, lecz mają prawo do wyrażenia swojego zdania.

Hycel Rady [0/2] -Hycel, to nie sługa rady, dlatego też nie można traktować go, jako kogoś gorszego. Jest to pomocnik, głównie Przewodniczącego.
Powrót do góry Go down
 
Opisy Rang
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium-
Skocz do: