Share | 
 

 Hisao Murasaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hisao
Imię i Nazwisko : Hisao Murasaki
Wiek : wizualnie 23 / trochę latek na karku ma ;)
Rasa : Youkai
avatar
Zastępca Szefa Homry

http://rangarok.forumpl.net/t41-hisao-murasaki
PisanieTemat: Hisao Murasaki   Pią Mar 24, 2017 8:25 pm

Hisao Murasaki
Dane Personalne
 • Wiek: Wizualnie 23 lata / 200 lat jako Youkai
 • Rasa: Youkai
 • Krew: Czysta A
 • Ranga: Zastępca Mafii Homra.
 • Zawód: Kelner, Informatyk / Haker, Nauczyciel Wf-u
 • Wyksztalcenie: Wyższe
 • Orientacja: Homoseksualista
 • Pochodzenie: Irlandzkie
 • Artefakt: Włócznia, która jest wywoływana przez prawy kolczyk i pokazuje się wtedy artefakt w rękach. (artefakt po przywołaniu Włóczni, powoduje iż jego ostrze, a raczej rany zadane nim, goją się o wiele dłużej, a nawet paskudzą, zostawiając po sobie blizny, przy głębokich ranach)  Artefakt znika po 5 postach użytkowania i odpoczywa przez 3 posty.

Aparycja

Chłopak, a raczej młody mężczyzna o normalnym odcieniu cery. Swoją „urodę” odziedziczył po ojcu. Można powiedzieć, że jest przykładem takiego mężczyzny, o którym można pomarzyć jakby go przedstawić w innej postaci, to przypomina boga. Szczupły, dobrze zbudowany – umięśniony – wysoki. Mierzy 185 cm i waży 70 kg. Jego włosy są koloru niebieskiego, a ich długość sięgają do łopatek. Często ma spięte czarną gumką do włosów lub złotą spinką, rzadko kiedy pojawia się w rozpuszczonych. Oczy pełne, żywej szkarłatnej barwy, która jest rzadkością. Posiada w uszach srebrne wiszące kolczyki, które do niego pasują, ale czasem je zdejmuję, bo nie pasując do jego ubioru lub też nie chcę pokazywać, że nosi kolczyki. Często zakłada czarne spodnie z srebrnym łańcuszkiem przywieszonym i białą bluzkę. Jakby go przedstawić w postaci demona z pełnym rynsztunkiem, to wtedy na sobie ma niebieski strój z srebrnymi dodatkami i jest ukazany jego wyrzeźbiony tors i brzuch oraz dwumetrowa włócznia.
Na co dzień ubiera czarne spodnie i białą bluzkę z krótkim rękawem. Również można go spotykać w innym zestawie, na przykład czarne bokserki, dżinsy i do tego niebieska bluza lub czasem w eleganckiej czarnej kamizelce, białej koszuli, czarnymi spodniami i przepasany czarną zapaską kelnerką, jakby nie ukrywać, Hisao pracuje jako kelner.


Przemiana w Youkai:


Gdy Hisao przemienia się w swoją demoniczną postać na głowie pojawiają się spore czarne rogi, oczy posiadające żywszą barwę, a źrenice są pionowe. Hisao w pierwotnej formie posiada 190 cm wzrostu. Uszy lekko zakrzywione, włosy rozpuszczone. U rąk pojawiają się szpony, a kły są z lekko widoczne jak otworzy usta. Hisao podczas przemiany ma na sobie związana szatę i klapki.Charakter

Hisao jest ostry i pewnym siebie, jest wojownikiem, który cieszy się walką z godnym przeciwnikiem, ale w jego wewnętrznej wierze, która dawno umarła – wierzył w sprawiedliwość – ale ta wiara została szybko zrujnowana. On jest miłym młodzieńcem z zabawnym nastawieniem i posiada bardzo beztroskie podejście do życia, ale jest go czasem łatwo sprowokować do gorącej walki. W dzieciństwie brakowało mu owej pewności siebie, ale był współczujący i sympatyczny. Teraz bezlitośnie zabija swoich wrogów na polu bitwy. Nie jest zainteresowany zabijaniem niewinnych i bezsilnych ludzi, przykładem takiej osoby był jego poprzedni właściciel, a jeśli decyduje się kogoś chronić, zrobi to za wszelką cenę. Lubi spotykać się z ładnymi kobietami. Po mimo tego, że jego życie miało wiele ciężkich przeżyć, chwil, zakrętów niczego nie żałuję.MoceKontrola nad Wiatrem
Działanie: Hisao ma władzę nad żywiołem wiatru. Potrafi nasilić podmuch, zmniejszyć go, stworzyć niewielkie tornado, lub nawet w podobny sposób stworzyć barierę wokół siebie. Podczas podmuchów, w którym jest wstanie przesunąć, pchnąć dany przedmiot lub istoty ważące do 75 kg. Tornado nie sięga wyżej jak 6 metrów w wzwyż, i posiada średnicę nie sięgającą do 3 metrów.

Ograniczenie: trwa 2 posty, odpoczynek 4 postów.


Ból
Działanie: Moc polega na wywołaniu bólu w dowolnej części ciała przeciwnika. moc działa poprzez kontakt wzrokowy. To jak silny on będzie zależy tylko od woli Hisao. Może być to lekki, denerwujący ból lub nawet porażający. Może objąć również dowolny obszar: palec, rękę, połowę ciała itp.

Ograniczenia: używa przez 2 posty, odpoczynku 3 posty.
Info Ograniczenia: Osoby ślepe, jak i z blokadą umysłu są odporne na tą moc.


Teleportacja  
Działanie: Niezwykle przydatna umiejętność, która umożliwia youkai szybką podróż z punktu A do widzianego już wcześniej punktu B. Plusem jest to, że może ze sobą zabrać jednego pasażera lub przemieścić się wraz z przedmiotami. W przypadku, kiedy Hisao zabiera ze sobą maksymalną ilość osób, odczuwają one dyskomfort, a same działanie zużywa więcej energii Hisao. Ta zdolność nie posiada żadnych zbędnych "upiększeń" wizualnych czy dźwiękowych dzięki czemu świetnie nadaje się do atakowania z ukrycia. Przenosi się tylko w znane miejsca. Gdy przenosi się z dodatkową osobą - zużywa więcej energii.

Ograniczenia:
Skacze sam: podczas 1 skoku, posiada 1 post odpoczynku. Jeśli odległość sięga nawet i do połowy miasta, odpoczynek wynosi 2 posty.
Skacze z daną osobą lub jakimś przedmiotem: 1 skok, po tym ma 2 posty odpoczynku,  jeśli odległość z punktu A, do punktu B, jest duża odpoczynek trwa 4 posty.Slabosci


> Uczulenie na mrówki.
> Złamanie prawej ręki. Ten nieszczęsny wypadek miał miejsce podczas jednego treningu. Źle ustabilizował ciężar swojego ciała na prawej ręce i to doprowadziło do jej złamania. Ręka dawno się zrosła i nie ma z nią żadnych problemów.
>Wrażliwy słuch. Nie cierpi niskich dźwięków.
>Arachnofobia


Historia


Narodziny

Na początku było trochę z tym problemów, kiedy Arina powiedziała Hisashi'emu, o tym że dziecko, które nosi w sobie nie jest jego, tylko innego Hisashi wkurzył się, że jego żona go zdradziła, ale po jednej nocy w odosobnieniu doszedł do wniosku, że nie może jej zostawić z brzuchem i zrujnować dzieciństwa ich drugiego dziecka, które ma teraz sześć lat.
Na drugi dzień wrócił do domu i oświadczył jej, że wychowa to dziecko i zaakceptuje je jak własnego syna. Kiedy nadszedł dzień porodu Hisashi był przy tym i w taki sposób uznał Hisao - bo tak matka go nazwała - za swojego trzeciego syna.
Po paru tygodniach Hisashi podjął decyzję o wyjeździe z Irlandii i przeprowadzeniu się do Kyoto. Wszyscy się zgodzili, ale przed przeprowadzką czekała sterta papierów do załatwienia na przykład zmienienia obywatelstwa i załatwienie paszportów oraz wiele innych rzeczy. Po ukończeniu tego wszystkiego wyjechali do Kyoto i zamieszkali na obrzeżach miasta.
   

Pora na akceptację

Minęło parę dni od przeprowadzki z Irlandii do Kyoto. Hisao dorastał w cieple rodzinnym i otoczeniu rodziny. W tym czasie brat Hisao Hideo został zapisany do szkoły podstawowej w Kyoto i zaczął naukę. Hisao musiał jeszcze trochę poczekać, żeby zacżąć swoją drogę edukacyjną. Musiał siebie poznać, czyli rodzice uświadomili mu, że jest inny od pozostałych ludzi i że musi ukrywać swoje umiejętności przed ludźmi. Hisao doceniał, to co rodzice mu przekazywali i uczył się jak ukrywać swoje zdolności. Hideo w szkole poznał kolegów i koleżanki, a jego młodszy brat uczył się, żeby ukryć swoją naturę.
Po dwóch latach Hisao poszedł do szkoły. Na całe szczęście do tej samej co jego starszy bart. Początek był dla Hisao trochę trudny, bo w pewny sposób wyróżniał się z  tłumu, czyli inny kolor włosów i oczu. Rówieśnicy byli na początku sceptyczni do niego, ale po paru dniach zakolegował się z dwójką dziewczyn, które były zainteresowane jego wyglądem oraz charakterem. Zaczynało się fajnie i trzymał się ich, żeby nie stracić kogoś z kim może porozmawiać. Ale czas chciał inaczej. Raz zobaczył jak jacyś inni chłopacy dokuczali jego koleżance, więc stawił się za nią, żeby tego nie robili, ale zignorowali go i kontynuowali, bo był słaby. Nagle pojawił się jakiś chłopak, który zaprzestał temu wszystkiemu, a tamci odeszli. Hisao tylko patrzył. Nagle do nich podbiegł jego brat i zadawał mu pytania czy mu nic się nie stało, bo martwił się o niego. Po chwili Hideo przedstawił swojego kolegę Seimeia i swojego brata Hisao.
Tak zaczęła się znajomość Hisao z Seimeiem, a później z biegiem lat to zmieniło się w przyjaźń. Obydwoje cieszyli się z tego, ale ta radość nie trwała długo.Na początku gimnazjum rozniosła się plotka, że Hisao nie będzie chodził do szkoły, bo przeprowadził się do innego kraju. Seimei nie mógł w to uwierzyć - więc przez pierwsze dni gimnazjum miał nadzieje, że któregoś dnia Hisao pojawi się w szkole - ale ta nadzieja upadła i nigdysię nie podniosła. Hisao wyjechał do Irlandii, bo podpisał papierek byciem tancerzem i przepisał się do tamtejszej szkoły.
Lata mijały, a każdy żył własnym życiem w różnych krajach oddzielonych od siebie innymi kontynentami i oceanami. Hisao robił karierę tancerza przez trzy lata i nie wiedział co się dzieje z Seimeiem. Pewnego dnia usłyszał w telewizji, że ojciec Seimeia został zamordowany. Od razu postanowił pojechać do Kokyo i odnaleźć swojego przyjaciela i sprawdzić czy nic mu nie jest. Przyjechał szukał o nim jakiś informacji i przy okazji założył swój gang i po paru miesiącach odnalazł Seimeia i dołączył do jego gangu oraz zamieszał w jego posiadłości.

Ciekawostki
 • 1. Wywodzi się z dobrze usytuowanej rodziny
 • 2. Mało kto wie, że ma brata.
 • 3. Nie zna swojego biologicznego ojca.
 • 4. Posiada artefakt Włócznika.
 • 5. Obecnie nikomu nie służy.  
 • 6.Na lewym ramieniu ma znamię w kształcie płomienia.
 • 7.Zna; Karate, Kendo, Kung-Fu. 
 • 8. Jest Vice kapitanem Mafii Homra.
 • 9. Jest kelnerem w Klubie Czarnej Gwiazdy.
 • 10. Posiada samochód sportowy Ford Mustang GT500
 • 11. Zna kilka języków: Angielski, Irlandzki, Hiszpański, Japoński.
 • 12. Skończył dwa kierunku studiów: kierunek informatyczny i sportowy.
 • 13. Zamieszkuje w posiadłości Nozara.
 • 14.Często przebywa na siłowni w wolnych dniach.
 • 15.Lubi słuchać rocka i K-pop.
 • 16.Posiada umiejętności strategiczne.Inne Wasze kontaDla Wiedzy Adminów.Ostatnio zmieniony przez Hisao dnia Sro Kwi 05, 2017 9:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Re: Hisao Murasaki   Sro Kwi 05, 2017 7:15 pm

Pomijając fakt iż masz trochę błędów w swojej Kp, lecz nie każdy jest orłem i tak dalej, więc do tego się nie czepie, lecz mam inne punkty, które muszę tu nadmienić.

Wygląd:
Cytat z Ras napisał:
Oczywiście tak opowiada nam Wikipedia, jednakże na naszym forum Youkai to nic innego, jak duch który uciekł z piekieł, pragnący wolności od tego co spotkało go w piekle. Każdy Youkai może przyjąć humanoidalną formę, w której przyjmuje on wygląd, z odpowiednimi atrybutami, takimi jak ogon, uszy, skrzydła, pazury czy kły.
Tak więc z tego co widzę, brakuje w Twojej Kp opisu twojej zmiany.

Artefakt:
Przyjmij to za mą dobroć, bądź małą pomoc. Twój artefakt po przywołaniu Włóczni, powoduje iż jego ostrze, a raczej rany zadane nim, goją się o wiele dłużej, a nawet paskudzą, zostawiając po sobie blizny, przy głębokich ranach.

Moce:

1. Wiatr to obszerny związywał, dlatego też nie ma możliwości by twoja postać posiadała pełni władze nad nim. Możesz jednak spokojnie robić ów podmuchy, które są wstanie przesunąć, pchnąć przedmiot, a nawet istoty warzące do 75 kg. Co do wirów, tornad. Twoje tornada nie sięgną wyżej jak 6 metrów w wzwyż, jak i średnica tornada nie sięga  3 metrów.

2. Twoja moc działa poprzez kontakt wzrokowy. Osoby ślepe, jak i z blokadą umysłu są odporne na Twoją moc.

3.  Skaczesz sam : 1 skok, po nim post odpoczynku. Jeśli odległość sięga nawet i do połowy miasta, odpoczynek sięga 2 postów.
Skaczesz z kimś, bądź z jakimś przedmiotem: 1 skok, po nim 2 posty odpoczynku, jeśli odległość z punktu A, do punktu B, jest duża odpoczynek trwa 4 posty.
Powrót do góry Go down
Hisao
Imię i Nazwisko : Hisao Murasaki
Wiek : wizualnie 23 / trochę latek na karku ma ;)
Rasa : Youkai
avatar
Zastępca Szefa Homry

http://rangarok.forumpl.net/t41-hisao-murasaki
PisanieTemat: Re: Hisao Murasaki   Sro Kwi 05, 2017 9:09 pm

Poprawione
Powrót do góry Go down
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Re: Hisao Murasaki   Sro Kwi 05, 2017 9:33 pm

Napisz jeszcze, jedna słabość bo złamana ręka nie wiele mówi zwłaszcza dla takiego wiekowego osobnika. Po czym możesz śmigać na fabułę.


Edytowany:

AKCEPT.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hisao Murasaki   

Powrót do góry Go down
 
Hisao Murasaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Youkai-
Skocz do: