Share | 
 

 Rody Rodzinne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Rody Rodzinne   Wto Mar 28, 2017 5:52 pm

W tym temacie dowiedziecie się dużo o rodach fabularnych, które posiadają najstarsze i jak najpotężniejsze wpływy w mieście. Mają zarówno bogactwo i wiedzę. Rody stały się popularne i znane wszystkim jako te złe i dobre. Jedne zagrażają życiu obywatelom, a inni zapewniają bezpieczeństwo.


RODY LUDZI:

brak

RODY POGROMCÓW:

brak

RODY YOUKAI:

Nazwa Rodu: Tokugawa
Głowa Rodziny: Meryn Craven, dla nie wtajemniczonych głową rodu, jest niejaki Samiel. Pseudonim ten oczywiście należy do Meryna. Szef kilku firm zbrojnych, jak i medycznych.
Zastępca/y Głowy Rodu: Póki co brak.
Następca Rodu: Póki co brak
Herb Rodu: Herb Ich znak rozpoznawczy. Większość członków rodu, ma wytatuowane na swoim Ciele ów symbol, który symbolizuje mrok, tajemniczość, jak i wyższość na innymi.
Główna Siedziba: Posiadają wiele siedzib, gdzie można ich spotkać np na naradach itp. Główne z nich są jednak, jedna w dzielnicy portowej, a druga w centrum.
Działalność: Ród Tokugawa, jest zarówno liczny, jak i niebezpiecznym rodem. Stanowi on większość, jak i przetrwał już wiele pokoleń, lecz z każdym kolejnym nabierał na swojej potędze. Działalność rodu jest różnorodna, lecz główne działania leżą w Filmach produkujących różnej maści bronie, Także górują w medycynie. Pozostałymi działalnościami są firmy adwokacie, prokuratorskie. Dzięki swoim działaniom, nawet tymi ukrytymi mają wtyki w policji, jak i warto dodać iż wiele członków jest głodnych władzy, lecz nie wiadomo czy w rodzie, czy w całym mieście.

Nazwa Rodu: Mori
Głowa Rodziny: Seimei Mori
Zastępca/y Głowy Rodu: Kenji Mori [NPC] i Belial Mori [NPC]
Następca Rodu: na razie brak
Herb Rodu: Herb przedstawia czerwonego smoka, który oplata czarnego smoka. Symbol oznacza w rodzie: Odwagę, Męstwo, Lojalność i Waleczność.
Główna Siedziba: Miejsce często jest zmieniane ze względów bezpieczeństwa.
Działalność: Ród Mori słynął od najstarszych czasów w rzemieślnictwie i tworzeniu przepięknej porcelany jednakże to było przykrywką w rodzie. Naprawdę zajmowali się nielegalnym handlem. Po kilku latach ostatecznie członkowie Mori zostali politykami w Tokyo.
Inne Informacje: Ród Mori jest bogatym rodem i posiadają liczną liczbę osób w rodzinie. Historia ich rodu jest bardzo zawiła z tego względu, że z starożytnych czasów byli zabijani i wtedy ród po upadku stali się jednym z najsilniejszych po Tokugawa. W teraźniejszych czasach członkowie wszyscy używają nazwiska Nozara z tego względu, żeby nie zostać zaatakowani przez swoich wrogów (ród Tokugawa), mało kto wie o prawdziwej działalności. Nie posiadają dobrych relacji z rodem Tokugawą do dzisiaj.


Nazwa Rodu: Kajiyama
Głowa Rodziny: Elliot Kajiyama [NPC] (dla wtajemniczonych - Elliot Oda)
Zastępca/y Głowy Rodu: Samuel Kajiyama [NPC]
Następca Rodu: Ryu Kajiyama (Oda) (Syn Elliota) [NPC]
Herb Rodu: Herb przedstawia Żółwia połączonego z zielonym Wężem (Genbu).
Główna Siedziba: Miejsce często jest zmieniane ze względów bezpieczeństwa.
Działalność: Ród Kajiyama jest jednym z najstarszych rodów które istnieją w Japonii. Z zamierzchłych czasów słynął z najlepszych wojowników którzy służyli swojemu władcom. Zakładali szkoły żeby zjednoczyć wszystkie rasy i uczyć ich o harmonii. Niestety nie zawsze im to udawało się dlatego po pewnym czasie stała się tragedia gdy jeden z wielu rodów najgroźniejszych terroryzowała każdego członka rodziny. Nadal kontynuują działalność w zakładaniu Akademii na całym świecie. Poniektórzy członkowie prowadzą różne firmy: adwokackie, manufaktury i fabryki.


Nazwa Rodu: Shoukiin
Głowa Rodziny: Kagerou Shoukiin
Zastępca/y Głowy Rodu: Samuru Shoukiin
Następca Rodu: Póki co brak
Herb Rodu: Herb przedstawia
Główna Siedziba: Siedziba znajduje się za granicą w Anglii, a druga w Holandii.
Działalność: Wkrótce


Nazwa Rodu: Murasaki
Głowa Rodziny: Elliot Murasaki [NPC]
Zastępca/y Głowy Rodu: Aaron Murasaki [NPC]
Następca Rodu: Póki co brak
Herb Rodu: Wkrótce
Główna Siedziba: Wkrótce
Działalność: Wkrótce


RODY HANYOU:

Nazwa Rodu: Shirakiin
Głowa Rodziny: Kaedo Shirakiin
Zastępca/y Głowy Rodu: Hakuru Shirakiin (Ikeda)
Następca Rodu: na razie brak
Herb Rodu: Herb przedstawia maskę demona (Oni) wśród czerwonych kwiatów z dwiema szablami skrzyżowanymi ze sobą. Symbol oznacza w rodzie: Odwagę, Męstwo, Lojalność i Waleczność.
Główna Siedziba: Miejsce często jest zmieniane ze względów bezpieczeństwa.
Działalność: Ród Shirakiin jest bogatym rodem. Jest jednym z najstarszych rodów tak jak Nakatomi, Tokugawa, Kajiyama i Mori. Posiadają bardzo dobre relacje z Oświatą Łowiecką, ponieważ w przeszłości nawiązali pakt który zaowocował współpracą żeby chronić rasę Hanyou przed dzikimi Youkai. W teraźniejszym czasie ród posiada sieć kompleksowych Hoteli na całym świecie i fabrykę Mercedesów oraz kancelarię adwokacką.


Nazwa Rodu: Nakatomi
Głowa Rodziny: Suiren Nakatomi [NPC] - Jest szefem dwóch firm: Dystrybucja Muzyczna Nissan, Banku Isaon w Japonii. Należał do Oświaty Łowieckiej (ex pogromca w stopniu doświadczonym).
Zastępca/y Głowy Rodu: Eri Nakatomi - dziedziczka rodu i główna kapłanka.
Następca Rodu: Eri Nakatomi
Herb Rodu: Herb przedstawia majestatycznego ognistego feniksa. Symbol oznacza w rodzie: odrodzenie, oczyszczenie, odwagę, waleczność, lojalność i dumę.
Główna Siedziba: Miejsce często jest zmieniane ze względów bezpieczeństwa.
Działalność: Ród Nakatomi słynął do najstarszych pokoleń ceremoniami, oczyszczaniem i obrzędami. Nakatomi jest jednym z najstarszych rodów, która przetrwała aż do 2020 r. Są poważani na całym świecie. Często małżeństwa w Nakatomi były z rodem Tokugawa. W teraźniejszym czasie nadal tradycja u nich pozostała jednakże w kraju ród wszedł na szczebel gospodarki i ekonomii.


___________________________________________________________


Chcesz żeby twój ród był tutaj umieszczony, to nic trudnego wystarczy wypełnić poniższy wzór i podesłać do Administracji (Eri) tylko na PW.

Kod:
[b]Nazwa Rodu:[/b] (wpisujesz nazwę swego rodu, głównie to noszone nazwisko postaci)
[b]Głowa Rodziny:[/b] (wpisujesz kto jest głową rodu np Ojciec/Matka/Brat/Siostra/Ciocia/Wujek etc, może nim być nawet NPC, ale trzeba podkreślić przy imieniu i nazwisku np: Arina Nori [NPC])
[b]Zastępca/y Głowy Rodu:[/b] (wpisujesz kto jest zastępca tego rodu, to samo tyczy pokrewieństwa albo członków należących do tego rodu).
[b]Następca Rodu:[/b] (wpisujesz kto będzie następca rodu, tyczy się potomków.)
[b]Herb Rodu:[/b] (opisujesz wygląd swojego herbu, możesz umieścić
[b]Główna Siedziba:[/b] (miejsce gdzie przebywają członkowie danego rodu lub sprawiają tam władzę).[/b]
[b]Działalność:[/b] (czym dany ród się zajmuje i jakie są jej cele)
Powrót do góry Go down
 
Rody Rodzinne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium-
Skocz do: