Share | 
 

 Eri Nakatomi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Eri
Imię i Nazwisko : Eri Mari Nakatomi
Wiek : wiz. 25 lat | ma naprawdę 35 lat
Rasa : Hanyou
avatar
Pielęgniarka

http://rangarok.forumpl.net/t53-eri-nakatomi
PisanieTemat: Eri Nakatomi   Czw Mar 30, 2017 3:58 pm

Eri Mari Nakatomi
Dane Personalne
 • Wiek: wiz. 20 | 34 lat (niedługo 35 lat)
 • Rasa: Hanyou
 • Krew: Czysta A (okrojona)
 • Ranga: Pielęgniarka w Akademii
 • Zawód: Zastępca Rodu Nakatomi | Główna Kapłanka | Pielęgniarka (Lekarz) |
 • Wyksztalcenie: Wyższe (posiada magistra z kierunku  kapłańskiego, medycznego i ekonomii)
 • Orientacja: Heteroseksualna
 • Pochodzenie: Japońskie (korzenia ma Chińskie i Koreańskie. Domieszką Rosyjskiej krwi)
 • Artefakt: Katana (posiada kryształ czerwony osadzony w pierścionku, z którego przywołuje swoje oręże. Ma moc, która pozwala na późniejszą regenerację ran u osobnika po zaatakowaniu kataną w jakąś kończynę ciała.)
  Ograniczenia: 5 postów używania, 3 posty odpoczynku.

AparycjaForma Ludzka:

Eri urodę odziedziczyła głównie po swojej matce, duże, piękne, złote oczy, delikatną brzoskwiniową skórę oraz pełne usta w kolorze malinowym. Barwy na tyle mocnej, że nie musi ich malować szminkami (czasem używa błyszczyka do ich podkreślenia, ale to zawsze zależy od okoliczności). Raz na jakiś czas zauważyć u niej można delikatny makijaż. To szczupła, wysoka, bo mierząca 167 centymetrów  wzrostu i filigranowa 55 kg dziewczyna o sylwetce w  kształcie klepsydry z talią osy. Pomimo pozorów Eri ma czym oddychać. Jej biust jest nieduży, ale jędrny. Sięgające  aż do bioder, proste włosy w kolorze brązu z pasemkami jasnego blondu  zawsze są zebrane opaską, ponieważ nie lubi wiązać ich gumką. Jako jedyna z rodziny posiadała nietypowy kolor włosów. Kolor ten w ich rodzinie był zawsze wyjątkowy, gdyż mało kto się z takim rodził.. W Akademii nosi biały płaszcz, a pod spodem bordowy sweterek i czarne spodnie. Natomiast po posiadłości chodzi w kapłańskich szatach. Zależy od humoru, ale przeważnie dla wygody nosi kimono. Kiedy musi wyjść, przebiera się raczej w coś wygodnego. Sukienka, kiedy jest ciepło albo bluza i spodnie w chłodniejsze dni. Jednak zawsze ma zawieszony medalion na szyi, a dokładniej dwa na jednym łańcuszku (taki double double). Jeden, który otrzymała od matki, a drugi od swojego brata, zaś jej włosy zawsze zdobi spinka z kolorowym kolibrem.

Forma Hanyou:

W tej formie Hanyou ma parę uszu. Oczy, opalizujące złote jakby, paliły się żarzącym ogniem. Długie i proste włosy o kolorze srebrzystym. Pojawia sie czarną sierść w okolicach uszu i  ogona. Na palcach pokazują się długie i ostre pazury. Jej szyje zdobi czarno-granatowa apaszka z purpurowymi kolibrami. Nosi ciemnogranatową krótką sukienkę i  czarne pończochy. Jej biodra opasa pasek  z maska białego lisa.CharakterEri za młodu była beztroską i miłą osóbką, która uwielbiała bawić się  w różnych miejscach. Zawsze uśmiechnięta lubiła droczyć się ze swoim bratem bliźniakiem. Niestety zachowanie owej niewiasty wraz z upływem czasu zmieniało się diametralnie i gwałtownie, co nie powinno nikogo dziwić. Zawsze bardzo podziwiała swoich rodziców i dalszą rodzinę. Jednak głównym wzorcem małej dziewczynki był  dziadek Tsuyoshi. Eri zawsze powtarzała, że chciałaby być taka jak on. Podczas dorastania, gdy weszła w okres buntu nie potrafiła się przystosować do poleceń, bo zawsze  było coś,  co jej się nie spodobało. Nie potrafiła dogadać się też z rówieśnikami, bo była inna niż wszyscy np.: nie paliła i nie interesowała się też zbytnio modą czy biżuterią. W pewnym momencie beztroskie życie młodej kapłanki legło w gruzach, uczestniczyła w wypadku podczas którego zginął jej brat bliźniak a ona  jako jedyna osoba przeżyła. Trauma tym spowodowana wywołała krótkotrwałą amnezje. Ogólnie jednak Eri jest silną, opanowaną i kochająca osobą, jednakże te uczucia ukrywa ze względu na strach przed tym, że zostaną odebrane jako okazanie słabości. Dla swoich bliskich niezmiennie jest kochająca, opiekuńcza i zawsze gotową wysłuchać każdych problemów. Zaś w  stosunku do nieznajomych jest neutralna, jeżeli  ktoś jej, podpadnie, może być wredna, chamska, podła, potrafiąca przywalić ciętą ripostą. Tak więc wszystko zależy, jakie dana osoba ma z nią relacje.MoceUzdrawianie
Działanie: Moc bardzo przydatna. Pozwala dziewczynie na uleczenie każdej rany. Obojętnie czy rana cięta, kłuta, poparzenie. Dotyczy to również otruć, gorączek, zapaleń, złamań. Wszystko, co atakuje organizm. Ma możliwość uleczenia też innych.

Ograniczenie:
A. Uzdrawianie ran ciętych, kutych i poparzeń trwa 1-3 postów. Odpoczynku: 2 posty
B. Uzdrawianie otruć, gorączek i zapaleń trwa 4-6 postów. Odpoczynku: 3 posty
C. Uzdrawianie złamań trwa od 7-10 postów. Odpoczynku: 7 postów
D. Moc jednak nie obejmuje przywracania utraconych kończyn.

Kontrola nad Roślinnością (ksylokineza)
Działanie: Eri ma władzę nad roślinnością, może ją ukierunkować na różnorakie sposoby czyli może wyciągać z ziemi korzenie żeby opleść i unieruchomić przeciwnika (najczęściej trzymając go w powietrzu) bądź jego części ciała np noga. A jeśli chodzi o atak to tworzy podmuch płatków lub liści które tworzą ostrza, kierując je prosto na przeciwnika zadając dotkliwe lub krytyczne obrażenia.

Ograniczenie: Działanie: 4 posty, odpoczynku: 8 postów
ilość pnączy: 4
ilość korzeni: 6.

Pomniejsze uwagi: Ostrza i jak dzikie pnącza nie okaleczają właścicielki podczas ataku.

Krwiste Ostrze (uśpiona moc)
Działanie: Eri potrafi przywołać czerwony pentagram wokół siebie wtedy może ukształtować krwiste ostrze. Podczas formowania nie kaleczy właścicielki. Jednakże drugą zdolnością hanyou jest utworzenie z ostrzy jakby deszcz i może nimi zaatakować swojego wroga lub przeciwnika, zranić ciało, dźgnąć, zagłębić się. Deszcz dosięga tylko jedną osobę w zasięgu 5 metrów. Moc przestaje działać jeśli osoba straci przytomność lub dopada go zmęczenie, wtedy ostrza znikają.

Czas działania: 2 posty Odpoczynek 4 posty
Ilość Ostrzy: 6 ostrzy.

Slabosci1. Wrażliwy Słuch - Eri nie lubi niskich dźwięków z tego względu, że zaczyna jej głowa mocno boleć i staje się przez to bezbronna w różnych sytuacjach (np. porwanie, atak etc.).
1. Trauma i Bezsenność - Posiada bezsenność, która jest wywołana przez przeszłość. Trauma dotyczy poprzednich wydarzeń, kiedy kłóciła się ze swoim bratem bliźniakiem i później kierowcą wtedy stracili kontrolę nad pojazdem. Widziała, urywki jak brata przebiło coś ostrego.
2. Ofidiofobia (strach przed wężami) - jak, widzi węża na wolności to, wieje i krzyczy we wniebogłosy.
3. Arachnofobia - Nienawidzi pająków dlatego nie, wchodzi w żadne miejsca jak piwnica czy też ruiny gdzie może je spotkać.
4. Jest uczulona na jad owadów (czyt. Szerszeni).
5. Lęk przed wodą - Eri podświadomie czuje lęk do wody, a nawet niepokój z powodu przeszłości (czyt. wypadek samochodowy).Historia
Narodziny Beztroskiej niewiasty Eri - Błogosławionej Nagrody

Wszystko zaczęło się od narodzin błogosławionej nagrody, czyli małej niewiasty o imieniu Eri, która przyszła na świat jako druga po braciszku bliźniaku. Dziewczynka dorastała beztrosko przy swoim braciszku, z którym bawiła się w różnych zakątkach posiadłości rodu Nakatomi. Była bardzo ciekawską osobą dlatego, lubiła wścibiać nosa nie w swoje sprawy i zawsze przyglądała się dziadkowi, który zajmował się różnymi ceremoniami. Minęło, trochę czasu jak, weszła pierwszy raz do społeczeństwa, żeby poznać inne osoby i zawsze pragnęła mieć z kim pobawić. Braciszek zarówno chodził z nią do tego samego przedszkola, jak i, bronił przed niesfornymi dzieciakami, które dokuczały na każdym kroku. Hanyou nie, potrafiła przywyknąć do innych dlatego, było jej bardzo ciężko znaleźć towarzystwo, w którym by dobrze spędzała czas, ale los do niej uśmiechnął się i poznała dziewczynę o długich blond włosach, która miała na imię Minako. Zawsze ze sobą bawiły się i były nierozłączne jak papużki nierozłączki. Po ukończonym przedszkolu została zapisana do szkoły gdzie, miała iść też jej kumpela z dzieciństwa. Niestety braciszek Takeshi musiał wtedy wyjechać z ciotką za granicę z tego względu, że dostał się do zagranicznej podstawówki i gimnazjum. W równoległym życiu brat bliźniak został młodym aktorem gdzie, grał różnorodne role dlatego siostrzyczka z tego względu, była bardzo dumna z niego. Młoda kapłanka w latach podstawówki musiała powoli zapominać o beztroskim i szczenięcym życiu, bo rodzice wymagali, żeby stała się dorosła, ponieważ mieli wobec niej poważne plany. Była cały czas trenowana przez głównego kapłana o imieniu Tsuyoshi, który stał się wzorem dla wnuczki Eri. W szkole była popularną i poważaną osobą wśród innych uczniów. Zawsze lubiła pomagać innym i dawać korepetycje słabszym uczniom. W życiu marzyła, żeby zostać lekarzem światowym, jednakże rodzice nie byli z tego zadowoleni z jej wyborów, bo pragnęli, żeby została najlepszą główną kapłanką w rodzie Nakatomi. Przed ukończeniem szkoły gimnazjalnej dostała telefon z nowiną, że niedługo braciszek wraca do rodzinnego kraju. Mari po usłyszeniu nowiny bardzo ucieszyła się, nawet rodzina zauważyła entuzjazm w zachowaniu.

Niespodziewane odwiedziny brata i przykry wypadek

Po ukończeniu gimnazjum w końcu zaczęły się upragnione wakacje i właśnie wtedy rodzice Eri dostali telefon, że leci kochany braciszek wtedy młoda, marudziła, żeby pojechać z szoferem po swojego braciszka na lotnisko, oczywiście zgodzili się bez żadnego problemu. Dziewczyna ruszyła z uśmiechem na twarzy, żeby szybko ruszyć w drogę. Gdy ruszyli w drogę brązowo włosa, spoglądała z szyby samochodu na przepiękne widoki, które podziwiała w całym swoim życiu. Gdy przyjechali na czas młoda i energiczna siostrzyczka, wysiadła z samochodu, spoglądając na boki gdzie jej kochany braciszek Takeshi wtedy go, zauważyła i, rzuciła się z radością, mówiąc:
- Braciszek! – odparła do niego, tuląc się jak zawsze to, robiła kiedyś w latach dzieciństwa. Braciszek był ucieszony na widok swojej siostry bliźniaczki jednakże nie do końca humor mu, dopisywał, gdy był pokłócony ze swoim menadżerem i ciotką od strony ojca. Eri, była zmartwiona, widząc minę brata dlatego, próbowała go jakoś pocieszyć podczas drogi jak szofer, prowadził samochód. Po chwili rozległ się krzyk niespodziewany jak siostra, zaczynała kłócić ze swoim braciszkiem. Wtedy szofer przyspieszył maszynę, żeby dwójkę uspokoić, ale niestety nie, potrafił zakręcić dlatego, wpadli w mocny poślizg tuż przed mostem. Samochodu nie dało rady zatrzymać dlatego, uderzył w barierkę mocno i rozległ się głośny krzyk dziewczyny z dwójką mężczyzn. Po rozległym hałasie, gdy stoczyli się, wpadli do wody. Ona była zamroczona, ale ledwo zauważyła, jaką siła barierki spadła na samochód, po chwili ujrzała jak dwa pręty, wbiły się w ciało jej brata na wylot. Całego napięcia nie wytrzymała i zemdlała czekając na śmierć, ale niestety tak się nie stało, gdy poczuła, że chyba ktoś ją uratował, zaczęła kaszleć, ale poczuła ciepłą rękę, która zasłoniła jej oczy i po danej chwili zasnęła. Dziewczyna, gdy, wylądowała w swojej posiadłości, straciła świadomość, rozglądając gdzie, jest, ale nie trwało to długo, bo po odzyskanej świadomości dostała ataku paniki widząc we wspomnieniach miażdżonego brata i wołała brata jak oszalała.

Dalsze losy Eri

Wakacje nie zapowiadały się najlepiej z tego względu, że zginął jej brat, a ona jedyna z trójki przeżyła dziwnym cudem. Gdy rodzice zabrali młodą na wakacje w góry, żeby pogodziła się ze stratą braciszka niestety, szło jej topornie. Pewnego razu poszła sama bez wiedzy rodzinki na samotny spacer po lesie. Niespodziewanie, wlazła w gniazdo węży dziewczyna, była bardzo spanikowana, widząc jak, zaczynały pełzać w jej kierunku. Krzyk rozległ się znowu jednakże nikt z rodziny nie, usłyszał, bo była zbyt daleko dlatego próbowała uciec od nich, ale nie dały za wygraną i goniły po pewnym czasie, pojawił się mężczyzna, który miał na imię Samiel, który uratował dziewczynę przed nimi. Eri była oczarowana jego urodą aż ponadto tym bardziej, podobały jej się opalizujące oczy podczas blasku słońca. Była bardzo wdzięczna za ratunek i nigdy o tym nie zapomniała.

Po powrocie do posiadłości dziewczyna przysięgła, że zostanie aktorką, śpiewaczką operową, lekarzem światowym i najważniejsze główną kapłanką chcąc pokazać swoje umiejętności, które zdobyła podczas ciężkiej pracy. Zaczął się licealny rok szkolny, w którym nie potrafiła zbytnio zaaklimatyzować, ale gdy spotkała Minako, była bardzo zaskoczona, widząc ją w tej samej placówce. Uczniowie ze środowiska w Akademii Kajiyama rozpoznali ją bez mgnienia oka i stały się fankami Mari, która nadal kontynuowała pomaganie każdemu. Niestety była grupka, która nie pochwala tego, co ona, czyni wobec innym uczniom. Lata szkolne, mijały bardzo szybko aż do momentu jak, złożyła kolejne papiery na studia z medycyny, a później na dodatkowe z aktorstwa i muzyczne. Nie miała czasu ona na żadne przyjemności, ponieważ trenowała sztuki walki jak Karate i Kendo w wolnych chwilach. Mało kto wiedział poza rodziną z posiadłości o pracy nastoletniej kapłanki, która ma być następczynią swojego kochanego dziadka. Podchodziła zawsze do swoich obowiązków profesjonalnie i nigdy nie, lubiła rzeczy robić na, odwal, bo tak ma być i koniec. W wolnych chwilach przebywa w zacisznym miejscu, czyli okolice nadmorskie gdzie został pochowany brat z jego prośbą jak jeszcze żył. Gdy, ma chwilę dziewczyna zawsze, rozmawia z grobem swego brata o różnych wydarzeniach związanych w jej życiu i często płacze w tym miejscu. Nigdy łez nie okazuje wśród bliskich i przyjaciół. Po ukończeniu studiów została zatrudniona w Akademii Kajiyama przez dyrektora Kazuya Oda jako pielęgniarka, a w zastępstwie jak nauczycielki od biologii nie ma, to ją zastępuje jako zastępcza nauczycielka. Po latach jak Eri ukończyła 27 lat została mianowana jako następczyni rodu Nakatomi i spadkobierczyni firmy dystrybucyjnej którą zapisał jej brat Takeshi.Ciekawostki
 • 1. Uwielbia Słodycze.
 • 2. Nienawidzi węży
 • 3. Lubi czytać książki w wolnych chwilach.
 • 4. Zna 8 języków: francuski, łaciński, rosyjski, włoski, angielski, japoński - język ojczysty, koreański i hiszpański. Uczy się greckiego i niemieckiego.
 • 5. Uwielbia patrzeć na morze i oceany. Często przybywa na plażach daleko od Kyoto.
 • 6. Słucha poważnej muzyki, czasem zdarza się że posłucha popu.
 • 7. Kocha dzikie koty, jednego z nich posiada w domu o imieniu Zefir - Biały Tygrys.
 • 8. Lubi w wolnych chwilach grać na harfie i śpiewać przy graniu.
 • 9. Pochodzi z bogatego i poważanego rodu Nakatomi.
 • 10. Posiada prawo jazdy. Ma jeden samochód z firmy Mercedes
 • 11. Lubi oglądać rodzinny album
 • 12. Chodziła zarówno do szkoły muzycznej i humanistycznej. W przyszłości chce pisać książki o różnych epokach na świecie.
 • 13. Przyswoiła sobie anatomię człowieka
 • 14. Bardzo dobrze zna sztuki walki (typu Karate, Kendo, Kung-Fu)
 • 15. Uwielbia śpiewać podczas dni wieczornych w wyjątkowych miejscach.
 • 16. Mistrzowsko walczy Kataną
 • 17. Opanowała do perfekcji samoobronę
 • 18. Jest zauroczona w Samielu, jednakże nie przyznaje się do tego.
 • 19. Nie umie pływać od narodzin.

Inne Wasze konta

Dla wiedzy Adminów.Ostatnio zmieniony przez Eri dnia Pią Kwi 07, 2017 8:58 pm, w całości zmieniany 18 razy
Powrót do góry Go down
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Re: Eri Nakatomi   Sob Kwi 01, 2017 6:30 pm

No więc, ogółem rzecz biorąc Kp nie jest zła, lecz po dokładnym wniknięciu nie jestem tego pewny. Już nie będę się czepiał samych błędów, bowiem rozumiem, że nie każdy jest orłem. Twoje niektóre zdania nie mają kompletnie żadnego ładu, co czyni tekst chaotycznym. Ponadto masz wiele niejasności w KP. W ciekawostkach piszesz
"12. Ukończyła szkołę wojskową, policyjną i muzyczną"
Choć w wykształceniu jest
"Wykształcenie: Wyższe (posiada magistra z kierunku medycznego i ekonomii)"

Zdecyduj się, bo trochę to dziwnie wygląda.

MOCE:

1.
A. 2 posty odpoczynku
B. 3 posty odpoczynku
C. 7 postów odpoczynku

Kolejnym chyba miał być D, a nie E. ;]

2.
Rozpisz ograniczenia, wybacz, kompletnie ich nie kumam.

3. Pamiętaj że jest okrojoną.
Dlatego też ograniczenia do niej widziałbym takie.
- Możesz zaatakować przeciwnika, o ile jest w zasięgu 5 metrów.
- Czas działania: 2 posty Odpoczynek 4 posty. To pozostaje bez zmian.
- Lecz ilość ostrzy jest za duża, pamiętaj że to moc okrojona. Zmniejszam ilość do 6 ostrzy.

_________________
- Pewnego dnia oglądałem zachód słońca czterdzieści trzy razy -
powiedział Mały Książę, a w chwilę później dodał:
- Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
- Więc wówczas gdy oglądałeś je czterdzieści trzy razy, byłeś aż tak bardzo smutny? -
zapytałem.
Ale Mały Książę nie odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Re: Eri Nakatomi   Sob Kwi 01, 2017 10:15 pm

Ok, poprawione widzę, zatem mogę to akceptować. Zaznaczam jednak, ze będę miał Cię na oku, odnośnie mocy, jak nie tylko Ciebie. ;]
Miłej gdy ;]

_________________
- Pewnego dnia oglądałem zachód słońca czterdzieści trzy razy -
powiedział Mały Książę, a w chwilę później dodał:
- Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
- Więc wówczas gdy oglądałeś je czterdzieści trzy razy, byłeś aż tak bardzo smutny? -
zapytałem.
Ale Mały Książę nie odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eri Nakatomi   

Powrót do góry Go down
 
Eri Nakatomi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Hanyou-
Skocz do: