Share | 
 

 Meryn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Meryn   Czw Mar 30, 2017 4:42 pm

 Meryn Craven
Pseudo: Samiel
Dane Personalne
 • Wiek: Stary, skoro jest pierwszym...
 • Rasa: Youkai, a dokładniej należy do grupy złych.
 • Krew: Czysta A
 • Ranga: Głowa Rodu Tokugawa
 • Zawód: Konstruktor broni, jak i medyk, fizyk i chemik, Policjant.
 • Wyksztalcenie: Wykształcenie wojskowe, medyczne, chemiczno-fizyczne
 • Orientacja: Lubi i chłopców i dziewczynki
 • Pochodzenie: Niemieckie
 • Artefakt: Artefaktem jakim posługuje się mężczyzna jest pierścień, który ma za zadanie ofiarować Samielowi, możliwość odebrania oddechu przeciwnikowi, ofierze, na wystarczającą długą chwile, by ta mogła by nawet zemdleć. Zabicie artefaktem jest nie możliwe jednak. Artefakt ma na zadanie przyduszenie ofiary do omdlenia, po czym efekt znika.  

Aparycja


Wygląd Meryna jest typowym dla jego rasy. Wysoki mężczyzna, mierzący dokładnie 190 centymetrów. Wysoki, jak i szczupły. Umięśniony, jednakże bez przesady... Lekki zarys mięśni na torsie powoduje iż Samiela nie powinno zaliczać się do chucher. Mężczyzna niezbyt wyróżnia się z tłumu, chyba że włosami, które sięgają mu za łopatki, jak i są koloru czerni, które niczym smoła leją się po jego plecach. Jego oczy mają zabarwienie ciemne, a dokładniej piwne. Skoro jesteśmy przy twarzy, warto tutaj dodać iż Meryna uzębienie w większości przypadkach jest w pełnej okazałości. Sam jednak wyraz twarzy Youkai sprawia wrażenie chłodnego, obojętnego, możliwe że nawet i wściekłego.
Dłonie posiada gładkie, lecz te doskonale wiedzą czym jest praca. Palce smukłe, jak i długie, mogące się pochwalić mocnymi paznokciami, które potrafią być śmiertelną bronią. Ubiór miewa różny, wiele zależy od okoliczności, jak i humoru.  Może i ma majątek, który pozwala mu na ubieranie się niczym książę, jednakże Samiel, ma lepsze cele niż tracenie pieniędzy na zbędne ubrania.
Mimo iż z rozsądkiem prosperuje pieniędzmi, to na jego palcach niejednokrotnie można zauważyć pierścienie. Co prawda nie wszystkie to artefakty, lecz mężczyzna lubuje w takich błyskotkach.  

Zamiana Youkai
Mężczyzna nie ma ścisło określonej swojej drugiem natury, bowiem z umiejętnościami, jakie posiada on i jego zespół jest wstanie przybrać inną formę, nawet jeśli na chwile. No ale jego jedna i najbardziej spotykana natura to Lis, a dokładnie Kitsune. Jego wygląd reprezentuje kompletne przeciwieństwo, jego ludzkiej formy. Jest kompletnie inny. Jako człowiek jego ciało jest osaczone ciemnym kolorem. Ciemne oczy, ciemne włosy. W przypadku zmiany, kolor jaki nabierają włosy, są kontrastem, bowiem są śnieżno białe, nieskalane niczym, żadnym załamaniem barwy. Kolor oczu jest jednak czerwonym, jak i głębokim, można śmiało powiedzieć iż wpada w bordowy odcień.
Jego ciało jest wysokie na równe dwa metry, jak i smukłe. Jedną rzeczą wspólna dla obu sylwetek jest ich umięśniona budowa. Mężczyzna jest w posiadaniu 9 ogonów, z którego jeden jest przycięty, na 20 centymetrów. Jest również właścicielem pary uszy, która wystaje ledwie ledwie z czupryny mężczyzny, która zwłaszcza po umyciu, jest wystarczająco nastrojona, by przykryć prawie całe uszy. Jego łapy są uzbrojone w szpony, wystarczająco długie i ostre by rozerwać czyjeś ciało na strzępy.


Charakter


Jak opisać ów bestię? Dla rodziny stara się być w miarę wyrozumiały, dla swoich dzieci odpowiedzialny i troskliwy. Nie dopuści żeby komukolwiek spadł włos z głowy, bo jeśli do tego dojdzie - biada wrogowi. Oczywiście nie pozwala sobie też wchodzić na głowę, jako osobnik o szerokim pojęciu honoru oraz dumy nie może sobie na to pozwolić.
Może i wygląd Meryna jest typowy dla jego rasy, jednakże jeśli Chodzi o jego charakter, to Samiel jest przedstawicielem osób, którym humor dopisuje w zależności jak wiatr zawieje.  To nie czyni go jednak roztrzepanym, czy coś podobnego...  Obojętność jaką okazuje wobec krzywdy innych można porównać to zainteresowania się zeszłorocznym śniegiem. Intryg... Bez tego mężczyzna by się nudził i jest to najprawdopodobniej jego najgorsza wada, która również informuje o jego dwulicowości.
Śmiało można go określić Samcem alfa. Władczy, dominujący oraz niezwykle silny psychicznie. Po prostu można rzec, że jest urodzonym przywódcą! Jest aż za bardzo zaborczy oraz brutalny. Nie omieszka pozwolić swojej gniewnej naturze wyjść i siać spustoszenie. Bywa też i absurdalnie odpychający w swoim zachowaniu. Nieobliczalny, agresywny typ - nie dla rodziny. Posiada duży talent aktorski by ukryć swoje wszelkie myśli i uczucia pod postacią na przykład uśmiechu.
Uwielbia walczyć! Mógłby tłuc się codziennie, o każdej porze i z każdym przeciwnikiem! Nie zna słowa strach czy poddanie się. Zawsze stara się brnąć do końca nawet kosztem własnych sił czy zdrowia. Gna ku celu po trupach, lecz z umiarem. Jego celem nie jest krzywdzenie rodziny. Co do samej jego szerokiej familii, co niektórzy się obawiają starego cwaniaka. Ale co się dziwić?
Seksoholik. Uwielbia kobiety. A pobyt w więzieniu jeszcze bardziej zaostrzył jego apetyt na niegrzeczne zbliżenia, co uczyniło go jeszcze gorszym. Jednak to, że lubi kobiety, nie oznacza, że bierze je siłą. Nie jest gwałcicielem. Żeby nikt czasem nie mylił się.
Jest bardzo cierpliwy i dokładny, potrafi wymyślić tak skomplikowany plan, że mało kto go rozumie poza jego stwórcą. Może on składać się z mnóstwa punktów, ale przebiec szybko, jak i na odwrót. Dużo zależy od tego, jak bardzo ważny jest cel dla mężczyzny.


Moce


Mgła usypiacz: Sama nazwa mówi... Samiel potrafi przywołać mglę, która unosi się na 2 metry i na 7 metrów od jego osoby, czyli w sumie wychodzi koło o średnicy 14. Mgła ma za zadanie uśpić każdego, który jest w zasięgu mgły, na 2 posty Youkai i 3 ludzie i Hanyou, lecz sama moc trwa od 1 (czuje się osłabienie) do 2 (zapada się w sen) z 5 odpoczynku. Jest idealną bronią do obrony w nagłych wypadkach. Mgła jest lekko widoczna i działa poprzez nie tylko wdychanie, ale też poprzez wnikanie przez skórę. Może utrudnić nieco widzenie - jak to bywa przy mgle.

Oślepiające spojrzenie:
Opis działania:, Kiedy zostaje użyte, oślepia każdego, który patrzył na Samiela. Nie oślepia jednak trwale, tylko na 5 postów, aczkolwiek im więcej przeciwników tym krócej.
1 osoba - 4 posty
2 osoby - 3 posty
3 osoby - 2 posty
4 osoby - 1 posty

Ograniczenie: Przeciwnik, który zamknie oczy albo po prostu nie będzie patrzył na osobę rzucającą.

Hellhound -> Kolejna ze zdolności polegająca na materializacji. Wraz z użyciem tej zdolności przez Samiela pojawia się przy nim sfora psów (maks do 5 osobników). Nie są one zwyczajne, bowiem są stworzone z cienia. Straszliwe psiska słuchają się tylko rozkazów swojego Pana i są wyposażone w arsenał ostrych szponów i rekinie zębiska. Są szybsze od swoich żywych pobratymców i specjalizują się w łapaniu i unieruchamianiu ofiary wskazanej przez Meryna.  

1 pies : 2 działania, 1 odpoczynku.
2 psy: 3 działania, 2 odpoczynku.
3 psy: 4 działania, 3 odpoczynku
4 psy: 5 działania, 4 odpoczynku.
5 psów: 6 działania, 5 odpoczynku.Slabosci


○ Pierwszą jest jego ogon, uszkodzony ogon. Mimo lat, mimo czasu, ogon nie został przywrócony. Mimo iż rana już dawno się zagoiła, to jednak mimo to w chwili gdy Samiel się uderzy w niego, bądź lekko go ściśnie, odczuwa ból, ból ten sam jak w chwili utracenia cząstki ogona.
○ Nie lubi siedzieć w jasnych pomieszczenia, a jeśli światło jest tak mocno że aż pali w oczy to robi mu się słabo a często nawet ma mdłości. Nawet na niego może zadziałać to, że ktoś niespodziewanie zaświeci mu latarką w oczy, czego lepiej nie robić bo grozi to niekontrolowanym atakiem ze strony Meryna. 
○ Nie zawsze pamięta co zrobił zmieniając się w Youkai.
○ Sam Youkai cierpi nad lęk przed lustrem. Nie jest on bóg wie jaki, lecz wprowadza w lekki niepokój, mocny do tego stopnia, że najczęściej niszczy on lustra.
○ Potrafi bardzo szybko zniechęcić do siebie rozmówce, jeśli widzi że ich konwersacja do niczego nie prowadzi. Historia

Lata szczenięce przeminęły z wiatrem. Nie było nic czego nie chciałby spróbować. Młody i głupi pchający się niejednokrotnie w kłopoty. Bójki nie były mu straszne. Niezależnie czy problem był z jego winy czy nie, rozwiązywał go siłą. Chłopak wyjątkowo posiadający stabilny charakter.  Od najmłodszych lat gnębił innych. Tak czy inaczej tak mniej więcej przeminęły jego pierwsze lata na tej podłej ziemi. Wyuczył się w jednej z najlepszych szkól w Niemczech. Rodzice mieli wielkie oczekiwania od syna, dlatego ten po nauce zdobył zawód policjanta, który sprawował przez kolejne lata dość precyzyjnie. Jego silny, dominujący charakter pozwolił mu łamać w pierdlu nawet najtwardszych zbirów, choć niewiele się od nich różnił. W pewnym momencie uznał że to dla niego za mało, że chce coś więcej, coś innego. Wylądował po raz kolejny w szkole na kierunku wojskowym, którą ukończył z dobrymi wynikami. Szczęście mu dopisało, bądź i nie, bowiem dość szybko załapał się na pierwszą misje poza kraj na pole odstrzały, walki. Poradził sobie, on i reszta jego brygady. Jego wkład, spryt został jednak doceniony, by móc otrzymać pierwsze stopnie wojskowe, wchodząc na nowe poziomy. Kolejne misje, wzlotu i upadki, niejednokrotnie też ranny, lecz nie pozostawiony woli Boga.

Kształtowanie charakteru:
 

Pierwsza zmiana w Youkai:
 

Walka o czas:
 

Rozmowa z Tsuyoshi:
 

Błogosławiona Nagroda:
 

Spisek:
 

Połączone organy:
 


Ciekawostki
 • 1. Niemiec z krwi i kości.
 • 2. Wykonał ponad 5000 wyroków w obozach koncentracyjnych podczas II wojny światowej, o różnej skali brutalności.
 • 3. Specjalista odnośnie broni, niejedną stworzył. Umiejętność tworzenia broni, które posiadają właściwości szkodzące Youkai, jak i Hanyou. 
 • 4. Dobry z przedmiotów ścisłych, taki jak chemia fizyka. Nie trzeba tu chyba wyjaśniać skąd, skoro jest po kilku szkołach. Przedmiotami rozszerzonymi były właśnie te.   
 • 5. Opanował sztukę walki  Pencak Silat,  zbiorcze określenie na wszystkie tradycyjne sztuki walki., oraz władanie kataną i posługiwanie bronią palną.
 • 6.Posiada prawo jazdy na samochody osobowe i motory.
 • 7.nie ma problemów z celnością. 
 • 8. Potrafi wykryć wyczuć kłamstwo, przez zaliczenie szkoły na profilu psychologicznym, obserwacji ludzi i ich zachowań w różnych sytuacjach.   
 • 9. Potrafi mówić w ponad 15 językach, (Islandzki, grecki, estoński, węgierski, fiński, norweski, chiński,  japoński,  koreański,  chińskim,  francuski,  bengalski,  arabski,  rosyjski,  hiszpański,  włoski, łaciński, angielski, polski, niemiecki) z taką biegłością, że nawet miejscowi nie mogą wykryć akcentu, i był mieszkańcem, z co najmniej 15 krajach. 
 • 10. Jest prawo i leworęczny, czy to we władaniu bronią, czy to w trzymaniu sztućców.  
 • 11.  Zna się na robieniu mocnych trucizn, szkodliwych, nawet dla każdej rasy. Jego trucizny mogą mieć wiele właściwości, jak paraliżujące, żrące, usypiające. Samiel również potrafi sporządzić antidotum na swoje trucizny, a zwłaszcza te, które mają działanie długo trwałe. Jednak z latami doświadczenia mu przybywa.   
 • 12. Szybko czyta książki i przyswaja sobie nową wiedzę
 • 13. Ciekawostek ma jeszcze w sporo, jednakże zostaną one wyjawione w grze.
 • 14. Należy do  Służby penitencjarnej (Policyjno-więzienna)

Powrót do góry Go down
Eri
Imię i Nazwisko : Eri Mari Nakatomi
Wiek : wiz. 25 lat | ma naprawdę 35 lat
Rasa : Hanyou
avatar
Pielęgniarka

http://rangarok.forumpl.net/t53-eri-nakatomi
PisanieTemat: Re: Meryn   Pią Kwi 07, 2017 12:34 pm
Akcept
____________________________


Witamy Ciebie na forum Rangarok!

~~ Życzymy Przyjemnej Gry! ~~Powrót do góry Go down
 
Meryn
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Youkai-
Skocz do: