Share | 
 

 Gwardia Aeterna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
avatar
Administrator

PisanieTemat: Gwardia Aeterna   Pią Sty 13, 2017 7:33 pm

Nazwa Organizacji: Gwardia Aeterna (Czyt. Oświata Łowiecka)
Główny dowódca: brak
Zastępca: brak
Zrzeszeni: Ludzie, Hanyou i Youkai (nieliczni).
Opis: Gwardia Aeterna jest najpotężniejszą organizacją na całym świecie.
Cały teren odgrodzony jest drutem kolczastym, a w wielu miejscach przywieszona jest tabliczka z napisem "Wstęp wzbroniony, nie wchodzić. Teren wojskowy". Gwardia Aeterna posiada laboratorium o nazwie "Exodon", potocznie znane, jako szpital. Posiadają w nim próbki naukowe, np. skały, gleb itp. Dodatkowo zajmują się naukowymi rzeczami, jak pogłębianiem wiedzy na temat nieznanych ras. Tworzą także antidota, które są sprzedawane zarówno do szpitali publicznych i prywatnych.
Cele: Celem organizacji jest trzymanie w ryzach całą planetę, i jej mieszkańców. Ochrona istot należących do społeczeństwa zamieszkujących całą kulę ziemską. Są także odpowiedzialni za sprawowanie pieczy nad Hanyou, który będąc uważani za powoli wymierającą rasę, muszą być chronieni, przez Dzikimi Youkai.
Wojsko: Bardzo liczne, więcej informacji o stanowiskach tutaj.


Hierarchia Gwardii Aeterna (Oświata Łowiecka)


1. Przywódca Oświaty Pogromców [0/1] - Dowodzi i zarządza całą Oświatą Łowiecką. Przydziela zadania, mianuje stopnie i wita nowych w swoich progach.

2. V-Lider Oświaty Pogromców [0/2] - Zastępuje Lidera w razie potrzeby. Często też to on jest późniejszym następcą bycia liderem. Zajmuje się tym samym, co Lider. Często jest Jego prawą ręką.

3. Doradca Oświaty Pogromców [0/2] - Doradzają Liderowi i V-Liderowi w trudnych sprawach. Doradzają też, czy powinno się zająć niektórymi sprawami, czy może lepiej je olać. Są nad kapitanem i dają mu bezpośrednie rozkazy po naradzie z liderem. 0/2

5. Główny Medyk [0/1] - Osoba zajmująca się rannymi w siedzibie Łowieckiej. Składa raporty do głównego lidera Oświaty.

6. Pogromca [0/n] - Zajmują się właściwie czarną robotą w całej oświecie. Wykonują zadania i muszą słuchać rozkazów właściwie wszystkich, chociaż zdarzają się samotnicy.


Regulamin Gwardii Aeterna (czyt. Oświata Pogromców).

1. Łowca bez wyjątku ma słuchać przyłożonego.
2. Łowca który zostaje poturbowany przez youkai podczas walki czy obrony, ma prawo przyjść po pomoc.
4. Łowca musi posiadać przykrywkę, czyli fałszywy dowód osobisty dla bezpieczeństwa.
5. Nie wolno rozmawiać na temat Oświaty Pogromców co się dzieje gdyż to jest ściśle tajne.
6. Każdy który wstępuje do Oświaty musi wiedzieć że zawsze czyha niebezpieczeństwo i nie obiecujemy wam że wyjdziecie z tego żywo, dlatego radzę żebyście pilnowali własnego życia.
7. Oświata posiada swoje wartości i je wyznaje całkowicie gdyż są lojalni aż do śmierci.
8. Za złamanie jednego z tych punktem grozi wyrzucenie jeśli były łowca złoży przysięgę że nie zdradzi ich sekretów, a jeśli zdradzi jest automatyczna śmierć postaci.*

* Osoba zostaje zabita bez zezwolenia użytkownika, gdyż to jest kara śmierci, a nie pieszczoty. A za przewinienia trzeba płacić.


Tak jak w większości poważniejszych organizacji, tak samo Gwardia Aeterna, a dokładniej jej członkowie posiadając odpowiednie stopnie, jak i z biegiem lat awansują na wyższe, bądź nie. Jakie stopnie dostępne są na forum:

Kadet:  Zazwyczaj osoba młoda, nie więcej niż 20 lat, która dopiero wstępuje w grono organizacji. Posiada wiedzę lecz do jej pożytecznego użytkowania jeszcze będzie potrzebował wiele czasu. Jego doświadczenie jest średnie, a czasem niższe, co czyni go zarówno najmłodszym, jak i najsłabszym członkiem Gwardii. Jest uczniem i czeka go jeszcze długa droga, którą jeśli pokona stanie się Nowicjuszem.

Nowicjusz: Jest to stopień, dla wielu uważanych, jednym z najważniejszych. To podczas tego okresu, młody Łowca uczy się zdobywać doświadczenie, już nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Nie robi tego sam, bowiem inni, zazwyczaj osoby do tego wyznaczone obserwują go i pełnią funkcję jego opiekuna. Status obowiązuje członka Gwardii przez niecałe pół roku, bowiem przez 5 miesięcy, po czym przystępuje do sprawdzianu tego co zdołał się nauczyć przez cały okres swojego życia.

Doświadczony: Członek organizacji o tym stopniu, wie doskonale czym jest ryzyko. Ma na swoim kącie wiele starć z wrogiem, co czyni iż jego poziom doświadczenia wzrasta. Ma pełne wyszkolenie, co daje mu możliwość do szkolenia innych, który posiadając status Nowicjusza. Jego opinia w Organizacji ma o wiele większą siłę. Na sam status Doświadczonego jednak nie wystarczy tylko zdanie egzaminu. Trzeba się także wykazać. Pogromcy, który posiadając status Doświadczonego mają szeroki zakres wiedzy, jak i umiejętności. Niewielu otrzymało ten status przed 30.

Mistyczny: Członków z tym statusem jest na prawdę nie wielu. Osoby jednak które go posiadając mają obszerną wiedzę, a nawet rzec można iż wiedzą wszystko, na dane tematy. Posiadając wiele umiejętności, które pozwalając na pokonanie wroga w szybki i precyzyjny sposób. Są niezwykle silni psychicznie, co czyni dla niejednego wroga problem. Po wyglądzie i sposobie zachowania Mistycznego widać było, iż z niejednego pieca chleb jadł... oraz, że często chleb ten był dość kwaśny. Posiadają wielkie wpływy w całej organizacji.


Zasady w Gwardzie Aeterna (czyt. Oświaty Pogromców Youkai)

1. Osoba rekrutująca nie ma prawa rozgłaszać żadnych nowin na temat Oświaty.
2. Możemy wyjawić swoje prawdziwe dane, jednakże wyjawienie prawdziwych danych członków z Oświaty jest surowo karany.
3. Zabronione jest wprowadzenie innych osób którzy nie są łowcami, to miejsce ściśle tajne.
Powrót do góry Go down
 
Gwardia Aeterna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium :: Organizacje-
Skocz do: