Share | 
 

 Vivienne Murasaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vivienne
Imię i Nazwisko : Vivienne Murasaki
Wiek : wiz. 25 lat | 345 lat
Rasa : Youkai
avatar
Nauczyciel

http://rangarok.forumpl.net/t79-budowa-vivienne-murasaki
PisanieTemat: Vivienne Murasaki   Sro Kwi 05, 2017 7:29 pm

Vivienne Elyse

Murasaki
Dane Personalne
 • Wiek: wiz. 25 lata | 200 lat
 • Rasa: Youkai
 • Krew: Czysta A
 • Ranga: Nauczycielka
 • Zawód: Piosenkarka | Tancerka | Modelka (początkująca)
 • Wyksztalcenie: Wyższe
 • Orientacja: Heteroseksualna
 • Pochodzenie: Irlandzkie
 • Artefakt: Kryształ (kolczyk prawy) ma moc przywołania ognistego bicza, który sięga do 3 metrów, jak i jest pokryty 3/4 ogniem. Nie ma więc wątpliwości iż emituje on ciepło na tyle mocne by wyrządzić szkody jak i by zranić. Broń po osaczeniu swojego celu zostawia po sobie ślady zazwyczaj w postaci obręczy. Na skórze najczęściej pojawiają się rany wynikające zarówno z uderzenia jak i z poparzenia. Artefakt działa 3 posty po czym 3 posty Odpoczywa.


AparycjaPrzemiana Ludzka:

Vivi, to dziewczyna dość średniego wzrostu. Ma ona równe 170 cm, a waży ok. 55kg i jest z tego powodu bardzo zadowolona. Z wyglądu zewnętrznego raczej niczym charakterystycznym się nie wyróżnia. Ma ona delikatną porcelanową skórę, gdyż odziedziczyła urodę po swojej matce. Cera mocno kontrastuje z jej jasno-niebieskimi, prostym włosami. Sięgają jej one do jej talii, a na czoło spadają w formie bardzo gęstej grzywki. Włosy z grzywki są na tyle długie, że bardzo często kosmyki włosów założone są za ucho. Posiada także dość duże ciekawe oczy, koloru błękitnego z efektem opalizującego blasku, choć często zasłaniane są one przez kosmyki jej włosów. Dba o swoją fryzurę, ale lubi pozostawiać włosy rozpuszczone, by swobodnie opadały na jej ramiona. Ma leciutko okrągłą twarzyczkę z widocznie zaostrzonym podbródkiem, mały, lekko szpiczasty nosek, oraz dość szerokie, często blade lecz pełne zaróżowione usta. Posiada zgrabne i szczupłe dłonie oraz nogi. Paznokcie maluje często na jasne i pastelowe kolory jak niebieski, róż czy też pomarańczowe. Lubi nakładać delikatny makijaż, żeby podkreślić swoją urodę. Jeśli natomiast chodzi o ubiór, to dziewczyna raczej gustuje w jasnych, stonowanych barwach. Lubi się ubierać w sukienki lub spódniczki. Przeważnie biała bluzka, spódnica niebieska z czarną falbanką z wcięciem na boku. Przypina delikatnie włosy spinką na których jest jej szczególny znak duży kwiat z zielonymi listkami.Przemiana w Youkai


W formie Youkai przemienia się w swoją demoniczną postać mając na głowie purpurowe rogi. Oczy, opalizują w krwisty akcent, które posiadają bardzo żywą barwę, a źrenice są pionowe jak u kota. Uszy ma lekko szpiczaste, a włosy bardzo długie i proste sięgające do tyłka o kolorze granatowych z pasemka jasnymi. W świetle słonecznym kosmyki włosów dziewczyny mają metaliczny połysk. Posiada długie i ostre jak brzytwa paznokcie. Vivi w tej formie posiada 174 cm. Ma zgrabną sylwetkę o kształcie osy i zgrabny biust. Na ustach dziewczyny widnieje kolor bordowy. A jej ubiorem jest półdługie kimono w tonacjach czerwieni, a na nogach ma założone czarne pończochy zakończone wzorem ornamentów. Jej biodra opasa pasek z maską demona "Oni", która posiada białą barwę.
Charakter

Za czasów młodu była ona miłą i naiwną osobą. Nie sprawiała problemów swojej rodzicielce ani braciom w dzieciństwie. Dorastała w kochającej rodzinie Murasakich. Zmiany zaczęły zachodzić kiedy, jej życie zmieniło się nie do poznania. Głównym czynnikiem był wyjazd ojca biologicznego za granicę i mało kiedy interesował się nią w życiu.Na początku nie potrafiła z tym pogodzić, ale po czasie przyzwyczaiła się robiąc co jej żywnie podobało. Vivienne jest silną, opanowaną i kochającą osobą, jednak są to uczucia, które może pokazać innym.  W stosunku do nieznajomych jest ona neutralna, ale jak ktoś jej podpadnie może być wredna i chamska, a dla swoich bliskich jest kochająca i troskliwa. Wszystko zależy jakie dana osoba ma z nią stosunki. Ogólnie rzecz biorąc jest zmienna niczym pogoda ale nigdy w uczuciach np.: miłość do brata Hideo. Raz jest spokojna, a zaraz zła lub poważna. Jej prawdziwą naturą i to jaka jest kiedy nikt nie patrzy zna tylko kilka najbliższych dla niej osób.MoceWodny Smok
Działanie: Moc polega na zataczaniu palcami robiąc ścieżki po powietrzu wtedy pojawia się wodny smok. Ukazany smok kierowany umysłem kobiety zazwyczaj niczym pocisk, kieruje się ku swojemu celu, który jest go nie uniknie, zostanie staranowany, co zaowocuje raną. Przy pełnym wykorzystaniu mocy i solidnym uderzeniu, ofiara najczęściej zostaje ogłuszona na jeden post.
Ograniczenie: używa przez 1 post, na 3 posty odpoczynku.

kontrola nad truciznami:
Działanie: Vivi tworzy toksyczny deszcz i potrafi nim zadawać duże obrażenia na ciele przeciwnika. Przyprawia osobników o rzeczy takie, jak utrata utrata przytomności, paraliżu, zaburzeń, mdłości, halucynacje, czy też omdlenia; efekty zależą do osoby. Uwaga: Deszcz może też użyć w zamkniętych pomieszczeniach.
Ograniczenie: używa przez 2 posty, a 3 postów odpoczynku.


Telekineza
Działanie: Pozwala wpływać na otoczenie za pomocą siły woli. Dziewczyna potrafi unosić, rzucać i przenosić osoby bądź przedmioty o łącznej wadze do stu pięćdziesięciu kilogramów. Może poruszać przedmiotami na obszarze nie przekraczającym dziesięciu metrów z tym zastrzeżeniem, że aby wpłynąć na rzecz znajdującą się poza wzrokiem dziewczyny, ta musi znać jej dokładne położenie, gdyż lekka zmiana pozycji niewidzianych przez nią obiektów, może uniemożliwić wampirzycy wykonanie ataku.
Ograniczenie: Czas działania: 3 posty | Odpoczynek: 3 posty | Zasięg:  10 m

Slabosci1. Boi się burz, gdy przebywa poza posiadłością.
2. Nie umie pływać.
3. Uczulona jest na jad pszczół.
4. Ma lęk wysokości, gdy spogląda w dół dostaje mdłości na ten widok. (Czasami mdleje z tego względu jak nie wyrobi przez napięcie).
5. Arachnofobia.
6. Posiada koszmary senne, z powodu zamachu za granicą. Nie potrafi zasnąć sama w łóżku lub po prostu nie zasypia.
Historia

Dziewczyna urodziła się w Irlandii jako ostatnia potomkini z rodu Murasakich. Vivienne wywodziła się z wpływowego i jak bogatego rodu. Dorastała, bardzo kochającej rodzinie tylko niestety brakowało jednego członka rodziny, czyli ojca, który, był bardzo zajęty swoimi sprawami więc mało, widywała, a nawet wcale. W ojczyźnie ukończyła jedynie dwie szkoły, czyli podstawówkę i gimnazjum, ale przed wyjazdem do Kyoto odbywały się wakacje. W przepięknym dniu ona przyszła w odwiedziny do Króla Irlandii, żeby pogratulować przyszłego małżeństwa. Posiadała dużo niefortunnych sytuacji, jak przyłapanie brata z jego narzeczoną co sprawiło ból w sercu Vivienne. Gdy wakacje skończyły się, a bal nie zakończył szczęśliwie. Nadszedł nowy rok szkolny w liceum w Kyoto, poznała tam dużo fajnych koleżanek i kolegów. Uczęszczała, zarówno do szkoły tanecznej chcąc zostać tancerką jak jej brat Hisao, który zaimponował talentem. Minęły dokładnie trzy lata liceum, zdając egzamin dojrzałości celująco i chcąc dostać na studia w Kyoto. Po dwóch tygodniach na wakacjach dostała kontrakt z zagranicy od rodu Kurayamów propozycję bycia piosenkarką i tancerką. Była bardzo zadowolona z tego faktu, ale niestety lot miała w dniu urodzin brata Hideo dlatego, musiała kupić wcześniej prezent na urodziny. Gdy zaczynała się pakować tego samego dnia rzeczy, chciała napisać list o swoich uczucia wtedy, napisała jak bardzo go, kocha i nie jak brata, tylko mężczyznę swojego życia. Po napisaniu listu i zakupionego prezentu, którym nim, był męski łańcuszek, położyła w pokoju brata, którego nie, było jeszcze w domu. Usłyszała zamówioną taksówkę jak, dała znać, ale szybko pożegnała się z bratem Hisao i mamą, ale niestety nie było okazji, żeby porozmawiać z Hideo. Elyse po pewnym czasie była już na lotnisku czekając na swój samolot. Po długiej podróży minęły dwa dni jak, miała się odbyć uroczystość, w której miała podpisać kontrakt i, podpisała go wtedy dziewczyna, usłyszała ogromny wybuch, który uderzył w budynek gdzie, znajdowała się i wszystko zaczęło płonąć żywym ogniem. Było dużo ofiar śmiertelnych i ciężko rannych. Po udanej interwencji strażaków i policji pojmali winnych, a rannych wywieźli do szpitala bliskiego. Dziewczyna przeżyła zamach z rodziną Kurayamów i ich personel, ale niestety przyjaciele tego rodu już nie. Vivi po wyjściu ze szpitala jednak zdecydowała wrócić po trzech latach do Kyoto. Gdy, nadszedł czas jak, zrobiła karierę, przeniosła się do Japonii. Elyse zamieszkała z Hideo w posiadłości zostając na stałe w kraju.Ciekawostki
 • 1. Pochodzi z bogatego rodu Murasaki.
 • 2. Ma 3 braci: Saoir, Hideo i Hisao oraz kuzynostwo od strony rodu Nakatomi.
 • 3. Od dziecka uwielbiała przebywać czas z starszym bratem Hisao.
 • 4. Uwielbia czytać książki w wolnych chwilach.
 • 5. Chodziła do szkoły muzycznej o profilu śpiewania.
 • 6. Posiada psa o rasie labrador białego o imieniu Samira  
 • 7. Kocha śpiewać przy pięknej pogodzie, np: okolice łąk.
 • 8. Mieszka z bratem Hideo w posiadłości Murasakich.
 • 9. Jako dziecko marzyło bycie żoną starszego braciszka Hideo.
 • 10. Jest przyjaciółką Króla z Irlandii. W przeszłości tańczyła z nim często i była podrywana przez niego (niedoszły romans, ponieważ odrzuciła jego zaloty)
 • 11. Jako nastolatka lubiła grać na skrzypcach, aż do teraz.
 • 12. Jest tolerancyjna do każdej płci seksualnej.
 • 13. Posiada fetysz gapienia się w goły tors u mężczyzn (czyt. Brat Hideo).
 • 14. Słucha muzyki celtyckiej i rockowej, czasem metalu.
 • 15. Przeżyła zamach w posiadłości Kurayamów.

Inne Wasze konta

Dla wiedzy adminów

Powrót do góry Go down
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Re: Vivienne Murasaki   Nie Kwi 09, 2017 6:31 pm
Akcept
____________________________


 Witamy Ciebie na forum Rangarok! Karta wykonana jak należy, dlatego zmykaj na fabułę.

~~ Życzymy Przyjemnej Gry! ~~
_________________
- Pewnego dnia oglądałem zachód słońca czterdzieści trzy razy -
powiedział Mały Książę, a w chwilę później dodał:
- Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
- Więc wówczas gdy oglądałeś je czterdzieści trzy razy, byłeś aż tak bardzo smutny? -
zapytałem.
Ale Mały Książę nie odpowiedział.
Powrót do góry Go down
 
Vivienne Murasaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Youkai-
Skocz do: