Share | 
 

 Policja, łącznie z Więzieniem.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Meryn
Głowa Rodu Tokugawa
Imię i Nazwisko : Meryn Craven, Pseudo: Samiel
Wiek : Stary, skoro jest pierwszym...
Rasa : Youkai
avatar
Głowa Rodu Tokugawa

http://rangarok.forumpl.net/t54-meryn
PisanieTemat: Policja, łącznie z Więzieniem.    Sro Kwi 05, 2017 7:38 pm

Policja – umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa publicznego i porządku publicznego; organ ścigania. Przełożonym wszystkich funkcjonariuszy Policji i pracowników cywilnych tej instytucji jest Dyktator.

Więzienie: Zakład karny – miejsce, w którym osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądu odbywają karę pozbawienia wolności, lecz nie tylko. Jest to zakład, który połączony z komendą policji, posiada także swoje skrzydło eksperymentalne. Osoby, które trafiły czy do więzienia, najczęściej nie opuszczają tego miejsca w takim samym stanie.

Oba powyżej wymienione miejsca, działają własnymi zasadami, które bez wątpienia w wielu przypadkach, pogwałcają prawa ludzkie, jak i pozostałych ras. I choć celem obu organów jest pilnowanie porządku, to osoba sprawująca władze w obu miejscach zamiast powodować, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie, to sieją postrach.

Dyktator: Meryn Craven
Lokalizacja główna: Centrum Kyoto
Zrzeszeni: Youkai, jak i Hanyou. Ludzie także, lecz tylko nieliczni.


Hierarchia w Policji:

Dyktator - Osoba sprawująca najwyższą władzę w siedzibie policji. Odpowiedzialny za przyjęcie systemów nauki, szkolnictwa militarnego czy rekrutację do pracy. Każdy posiadający niższą rangę musi się słuchać jego poleceń.
Ilość:1.

Porucznik - Wybierani przez najwyższego sprawującego władzę. Mają dostęp do wszelkich dokumentów zgromadzonych przez policję. Ich obowiązkiem jest monitorowanie wszystkiego od wezwań po przepływ pieniędzy w policji. Zastępują swojego szefa, gdy nie ma go w pobliżu.
Ilość: 2.

Detektyw - Osoby mające zdolność logicznego myślenia i łączenia faktów, czyli kompletnej podstawy dla detektywów. Wyjątkowo błyskotliwi, trzeźwo myślący - żaden szczegół im nie ucieknie. Choć posiadają mniejsze doświadczenie w walce, nadal są zaliczani do ważnej części służb bezpieczeństwa. Wiedzą więcej niż normalni policjanci.
ilość: 5

Inspektor - Osoba sprawująca pieczę nad wszystkimi sprawami papierkowymi. To inspektor daje polecenie, która z grup ma pójść na daną akcję. To oni dostają wszystkie dokumenty i informacje o różnych zbrodniach. Są niczym pamięć główna służb bezpieczeństwa. Często przebywają w danych grupach, by im pomóc w danej akcji.
ilość: 10.  

Policjant - Podstawowa jednostka w siedzibie policji, mający za zadanie patrolować miasto. Doskonale wiedzą, gdzie lepiej się nie zbliżać jako cywilni. Są uzbrojeni, mają wyszkolenie w walce, a czujność zachowują przez 24 h / dobę.
Ilość: nieograniczona


Hierarchia w Więzienna:

Główny Zarządca - Posiada główną władzę w więzieniu. Każdy posiadający niższą rangę musi się słuchać jego poleceń. Podlega Dyrektorowi siedziby Policji i często robi raporty o więźniach.
Ilość: 1

Klucznik - Osoba posiada dostęp do wszystkich kluczy z całego więzienia, on zarządza tym kogo uwolnią, kogo zamkną etc.
Ilość: 2

Sanitariusz - Więzienny medyk, który zawsze zajmie się rannym, czy poszkodowanym więzieniem. Przeprowadza badania wśród więźniów tworząc karty zdrowia u pacjentów do kartoteki.
Ilość: 2 (na zmianę)

Klawisz - są najgorszymi typami strażników, którzy znęcają się nad innymi podczas przesłuchać jeśli trzeba wycisnąć od osoby bardzo ważne informacje i jest osobą szukający byle najmniejszego błędu.
Ilość: nieograniczona

Strażnik Więzienny - typowy opiekun więzienia, zawsze dostarczają żarcie do każdej celi gdzie siedzi więzień, zarówno pilnują porządku. Mało wchodzą w rozmowy z przestępcami w więzieniu.
Ilość: nieograniczona

Sprzątacz - pilnuje czystości w więzieniu, zwraca uwagę ostatecznie osobom, gdy niepotrzebnie bałaganią.
Ilość: 4
Powrót do góry Go down
 
Policja, łącznie z Więzieniem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium :: Organizacje-
Skocz do: