Share | 
 

 Katherina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Katherina
Imię i Nazwisko : Katherina Peo
Wiek : Wiekowa
Rasa : Driada
avatar

http://rangarok.forumpl.net/t83-katherina
PisanieTemat: Katherina   Pią Kwi 07, 2017 11:25 am

Katherina Peo
Dane Personalne
 • Wiek: Kobiety wiek jest odległy. Przeżyła wiele, jak i zapewne przeżyje wiele. Żyła w czasach, gdy na ziemi nie było jeszcze Youkai.
 • Rasa: Driady
 • Ranga: Matka Natury
 • Zawód: Genetyk, medyk.
 • Wyksztalcenie: Wyższe
 • Orientacja: Cierpi na Aseksualizm
 • Pochodzenie:  Pochodzi z miejsca gdzie obecnie leży Australia.
 • Artefakt: Łuk  który po przywołaniu, jest sam, bez strzał, te jednak są tworzone z z ciemnej energii. Jest to potężny artefakt, a strzał w głowę, bądź okolice serca bywa śmiertelny.
  Może wykonać maksymalnie 6 strzałów, po czym musi odpocząć 3 posty.

Aparycja


Kobieta wyglądem niewiele odróżnia się od zwykłej ludzkiej kobiety, lecz nią nie jest. Mało kto jest wstanie na to zwrócić uwagę, lecz zapach kobiety jest wyróżniający z tłumu. Jest bardziej wyrazisty i osoby z wrażliwym węchem na pewno go wyczują. Nie jest on przepełniony zapachami perfum, jednak gdyby porównać go do czegoś, to zapach jest podobny do zapachu świeżego powietrza, czy też roślinności. Osoby w jej otoczeniu, mogą odczuć wyraźne świeże powietrze, które udrożni ich nosy.
Choć nie wyróżnia się zbytnio s tłumu, to jest wysoką kobietą, bowiem posiada 175 centymetrów. Właścicielka pięknych i zadbanych włosów, które warto dodać iż są często w różnym kolorem, lecz nie są one farbowane. Jej natura w zależności od pory roku zmienia nie tylko naturę, rośliny, lecz i kobietę. Także oczy kobiety potrafią zmienić odcień. Kobieta dla ukrycia jednak swojej natury kłamie, o farbowanych włosach, jak i noszonych soczewkach. Jej ciało jest smukłe i kuszące. Kobiecych kształtów jej nie brakuje, co powoduje iż jest adorowana przez niejednego mężczyznę, lecz przez swoją przypadłość, Katherina nigdy nie odwzajemnia ich zaczepek. Nosi na sobie luźne szaty, które zazwyczaj są zazwyczaj odcieni naturalnych kolorów. Jej humor bardzo wpływa na to co zakłada, przez co patrząc na jej ubiór można zgarnąć w jak się ma jej samopoczucie. Często także ubiera ubrania maskujące oraz smaruje się różnymi maściami, aby jak najsłabiej było ją widać. Miększa najczęściej w miejscach, gdzie otacza ją spora ilość zieleni, natury, dlatego w centrum miasta jest niemal niemożliwe jej spotkanie.
Podczas jesieni i wiosny, jej ciało wydaje się być jak rośliny, które albo zamiera niczym przed zimą, albo odżywa tuż po zimie. Kolory jej włosów i oczu są barwy zielonej o różnej barwie, natomiast podczas jesieni, Katherinie towarzyszą płomienne kolory. Zimą kobietę dopadają kolory bieli, co stanowi kompletny kontrast podczas lata, gdzie jej włosy i oczy są ciemnej barwy. Nikt natomiast nie wie dlaczego właśnie latem, kobieta doznaje ciemnych kolorów włosów i oczy. Można powiedzieć więc śmiało iż kobieta zmienia się tak samo jak i pogoda. Jaki więc jest jej prawdziwa natura? Jaka się urodziła? To nie jest istotne bowiem każdy kolor który jej towarzyszy w zależności od pory roku, jest jej naturalnym i nie ma na niego wpływu.
Kobiety dłonie są wręcz idealne. Gładkie z pięknymi, smukłymi palcami, które są zakończone zadbanymi paznokciami. Warto jednak dodać iż jej paznokcie mimo swojego nieskażonego wyglądu, są bardzo wytrzymałe, jak i potrafią zadać wiele ran. Gdy zostanie jednak złamany, goi się szybciej niż u potencjalnego człowieka. Nie są malowane niczym, żadne odżywki, nic.Charakter


Kobiety charakter jest bardzo trudny do opisania, bowiem tak samo jak wygląd jest on zależny od pory roku, jaka nawiedzi ją. Wielokrotnie porównuje się ją do róży, która mimo iż wygląda pięknie, a zarazem delikatnie, potrafi zranić i to bardzo dotkliwie. Katherina jednak niezależnie od pory roku, wyróżnia się swoją dumą, jak i upartością w dążeniu do swojego celu. Jest także doskonale znana ze swojego odrzucenia, odrazy do rasy ludzkiej, co powoduje iż trzyma się od nich z dala. Nie zbliża się do miast bowiem tam mieszkają ludzie, jednakże w chwili gdy człowiek wchodzi na jej teren przegania go, a jeśli to nie pomaga, to niestety obiega go za wroga, po czym unicestwia. Jest bardzo nieufna, a mieszkając poza miastem także też dzika. Mimo to nie jest głupia, a wbrew przeciwnie. Kobieta wykazała się niejednokrotnie swoim sprytem, jak i doskonałą orientacją. Warto także dodać iż jest znawczynią lasu. Potrafi niemal bez problemu nazwać podaną roślinę, jak i jest wstanie określić ile ma ona lat, bez potrzeby patrzenia na przekrój. Choć nienawidzi ludzi, to ma wielkie serce, które okazuje w miejscu gdzie mieszka. Szanuje je, jak i pielęgnuje, a wszelkie zwierzęta jakie ją otaczają są traktowane przez nią z troską. Jest mięsożercą co oznacza iż spożywa to co spotka w lesie. Choć kocha zwierzęta i o nie dba, to niestety także je konsumuje. Lecz przy każdym udanym polowaniu składa krótką modlitwę do swojego boga, by wybaczył jej na ten akt. Nie mieszka w żadnym jednak domu, a w dębie, którego nie niszczy, a dba o niego, jak ludzie o swój dom. Także strzeże go i w chwili, gdy jest zagrożony, broni go za wszelką cenę.
Niech nikomu czasem nie przyjdzie do głowy by pojmać ów kobietę, bowiem schwytana staje się bardzo agresywna, a przetrzymywana z dala od roślinności zwyczajnie słabnie, co może się przyczynić do jej śmierci. Jest chętna do obcowania z naturą jak i z eksperymentowania z nią. Owocem tego są Youkai, później Hanyou. Stworzyła je na podobieństwo siebie i choć sama nie ma możliwości by przyjąć jakąś inną formę, to jednak Youkai mają w sobie cząstkę zazwyczaj jakiegoś zwierzęcia, co powoduje iż kobieta potrafi ich uznać za przyjaciół, bowiem nie są ludźmi.Magia


Leczenie: Kobiety umiejętności są bardzo zaawansowane, jak i sama Katherina posiada wielki pokład doświadczenia w ich używaniu. Leczenia używa dosłownie na wszystkim co chce uleczyć. Potrafi leczyć innych, niezależnie czy Youkai, czy też Hanyou. nawet potrafi ludzi. Jakby tego było mało, kobieta potrafi leczyć złamane drzewa, zniszczone rośliny. Nie powróci jednak życia zmarłym, ani nie uleczy roślin, które zostały kompletnie ścięte. Warto dodać iż im większa rana tym dłużej leczenie trwa, co jest w sumie logiczne, jak i to zapotrzebowanie na odpoczynek po dłuższym leczeniu. Czas trwania mocy: Przy mniejszych ranach 2 posty 3 odpoczynku, a przy większych 5, do 7 odpoczynku.

Enhancement fizyczny : Poprzez zmuszając się do uwolnienia większych ilości aury, a następnie kierowanie tą energię do określonej części ciała, można zwiększyć w znacznym stopniu ich fizycznej zdolności, a także innych umiejętności mogliby (siła, szybkość, wytrzymałość, trwałość ect.). Moc jest bez wątpienia niebezpieczna, jak i męcząca, dlatego też utrzymanie takiego efektu może trwać do 3 postów, po czym będzie trzeba 4 posty odpoczynku. W sytuacji gdy moc przeciągnie się do 4, a nawet 5 posta, to po całej mocy następuje stracenie świadomości.

Krew Phoenix jest rozszerzeniem techniki Krew Demona. Katherina wywołuje olbrzymiego Phoenixa z krwi, którego oczy emitować energię aury. Feniks następnie kieruje się głową w kierunku swojego celu w niesamowitą szybkością, powodując eksplozję tak wielkie, że może być widziana z kosmosu. Phoenix jest symbolizuje charakter, osobowość Katheriny. Choć wygląda pięknie i nieziemsko, to jest niebezpieczna, tak samo jak i jej moc. Warto tutaj dodać iż moc jest zdolna do spowodowania obszernych szkód, a nawet jest zdolna zabić. Może użyć raz, po czym następuje 8 postów odpoczynku.Slabosci


- Jej nienawiść do ludzi jest na bardzo wysokim poziomie. Potencjalny osobnik tej rasy stać się celem Katheriny.
- Nieznajomość wielu sprzętów domowych, tylu telewizor, czy lodówka, mikrofalówka. Nie wie czym jest np kino. Wie co to komputer, bo pracuje przy nim. Zamieszkiwanie leśnych terenów, nie pozwoliło jej nadążyć kompletnie za technologią.
- Widok poruszających się samochodów wprowadza ją w zakłopotanie, a potrzeba przejścia przez drogę, gdzie poruszają się często samochody, może spowodować iż będzie próbować jakoś obejść ulice, by nie musieć przechodzić przez drogę.
- Cierpi na Aseksualizm.
- Niech nikomu czasem nie przyjdzie do głowy by pojmać ów kobietę, bowiem schwytana staje się bardzo agresywna, a przetrzymywana z dala od roślinności zwyczajnie słabnie, co może się przyczynić do jej śmierci.Historia


Czy jest coś co powinno się tutaj znaleźć. Zapewne tak, jak i gdyby chciało się wszystko napisać, to zajęło by to za dużo miejsca. Skąd to wiadome jest? Wystarczy spojrzeć na kobiety wiek. Choć ciężko przypisać konkretną datę, to wiadomo że kobieta ma już na swoim karku więcej niż można było by się po niej spodziewać. Starsza od Youkai, zapewne chcielibyście sie dowiedzieć, jak jej życie się zaczęło? Życie, jak to życie, każdy musi je sam przeżyć. Katherina narodziła się w niedużej wiosce. Dawniej ludzie z Driadami żyły w zgodzie, lecz z czasem, gdy człowiek zaczął zagrażać, niszczyć naturę, Driady wzięły ich za wrogów co poskutkowało znienawidzeniem ludzi za to co robili, jednocześnie się oddalenie od nich. Pierwszy czas był dość znośny dla nich, lecz z czasem, zaczęła im doskwierać samotność. Draidów było mało i do dziś liczba ta jest niska. Niektóry do dziś żyją samotnie, co jest niestety często uciążliwe. W pewnych czasach jednak, gdy Katherina dorastała powoli, jak się i uczyła, dość sumiennie, inni myśleli, główkowali nad tym co by zrobić by nie czuć się samotnie. Do ludzi nadal nie chcieli się zbliżać. Gdy kobieta dorosła, zaczęła czuć także ta dziwną  samotność, a pod namowami innych dołączyła do prac nad próbą stworzenia rasy. Z racji tego że nie chciała eksperymentować na swoich, wybrała się na polowanie. Długo nie musiała szukać, bowiem pewien człowiek, sam jej się wystawił. Chodź miał groźny wygląd, to jednak postanowiła go schwytać, nie mając z tym problemów, zwłaszcza jeśli posłużyła się swoją zwinnością. Wpakowała swoją ofiarę, do pomieszczenia pod ziemią, które było wypełnione kilkoma sprzętami. Korzystali na czasie, by czasem człowiek czegoś im nie wywinął. Rozpoczęli eksperyment, zakładając ofiarę sprzęt na głowę, by pozbawić go świadomości tuz po chwili, dopiero wtedy zdjęli go by zająć się za postępowanie z godnie z planem. Pracowali bardzo długo, przy czym Katherina uważnie pilnowała swojej pracy, jak i innych, który wczepiali w cel eksperymentu atuty zwierzaka. Musieli się namęczyć, by organizm ludzki przyjął je i nie uznał za ciało obce. Dzięki czasowi, jak i cierpliwości eksperyment mógł dobiec końcu, przez co zostało im tylko obserwowanie skutków ich pracy. Ofiara eksperymentu została wybudzona i choć była dzika, to jednak Katherina próbowała mu wytłumaczyć jak, co i dlaczego. Było ciężko, ale udało się. Doszła do porozumienia z mężczyzną, który mimo iż kiedyś był człowiekiem, to jednak otrzymał uznanie u Driadów, a większość kobiet była także zauroczona w nim, lecz nie Katherina...
Pewnej nocy, gdy odpoczywała w swoim gnieździe, miała objawienie w którym przybył do niej jej bóg. Był bardzo zły i bardzo rozczarowany zachowaniem, i postępowaniem kobiety.  Chciał ją ukarać za popełnioną zbrodnie wobec matki natury. Ukarał kobietę, pozbawiając jej możliwości kochania, przez co następnego dnia, gdy zdała sobie sprawę co dokonała, doznała lekkiego załamania. Bóg który rozgniewany był jej zachowaniem spowodował iż nie czuła pociągu ani do kobiet, ani do mężczyzn, jakby była istotą, która jest pozbawiona miłości w środku. NIe mogła z tym zrobić, a nawet jeśli próbowała, to nie odczuwała żadnej przyjemności z obcowania z innymi, przez co po raz kolejny czuła się samotna.Ciekawostki
 • 1. Potrafi niemal bez problemu nazwać podaną roślinę, jak i jest wstanie określić ile ma ona lat, bez potrzeby patrzenia na przekrój.  
 • 2. Znajomość posługiwania się sprzętami laboratoryjnymi, które sa niezbędne do większości eksperymentów.
 • 3. Potrafi mówisz w języku łacińskim i greckim, a na dodatek 12 nowożytnych.
 • 4. Zwinna i sprytna, a także przebiegła.
 • 5. Doskonale opanowała umiejętność strzelania z łuku. Rasową umiejętnością jest że potrafi z 200 kroków zastrzelić człowieka.
 • 6.  Ma unikatowe dla swej rasy umiejętności, takie jak kształtowanie drzew przy pomocy woli, czy bezszelestne poruszanie się po każdym podłożu.  
 • 7. Dość ważnym szczegółem, na który warto zwrócić uwagę, jest fakt, że wśród driad występuje tylko płeć żeńska, a do rozmnażania wykorzystują ludzkich bądź Youkai mężczyzn  
 • 8. Zniszczenie jej dębu równa się z jej niekontrolowanym smutkiem, który może zniszczyć jej dotychczasową osobowość.

Powrót do góry Go down
Eri
Imię i Nazwisko : Eri Mari Nakatomi
Wiek : wiz. 25 lat | ma naprawdę 35 lat
Rasa : Hanyou
avatar
Pielęgniarka

http://rangarok.forumpl.net/t53-eri-nakatomi
PisanieTemat: Re: Katherina   Pią Kwi 07, 2017 3:52 pm
Akcept
____________________________


Nie ma czego przyczepić się w Karcie postaci. Witamy Ciebie na forum Rangarok!

~~ Życzymy Przyjemnej Gry! ~~Powrót do góry Go down
 
Katherina
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Inne Istoty-
Skocz do: