Share | 
 

 [Budowa] Karias

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Karias
avatar

PisanieTemat: [Budowa] Karias    Pią Kwi 07, 2017 9:11 pm

Karias Sanguis
Dane Personalne
 • Wiek: Uzupełnij
 • Rasa: Uzupełnij
 • Krew: Uzupełnij
 • Ranga: Uzupełnij
 • Zawód: Uzupełnij
 • Wyksztalcenie: Uzupełnij
 • Orientacja: Uzupełnij
 • Pochodzenie: Uzupełnij
 • Artefakt: Artefaktem jest oko mężczyzny, tak te które jest przysłonięte zazwyczaj opaską. Umiejętność jaką posiada artefakt jest bez wątpienia należąca do obronnych, jak i niebezpiecznych. Youkai jest świadom iż jego pobratymcy mają coraz więcej mocy, które są różnorodne i zarazem inne od siebie. Dlatego Karias został obdarzony artefaktem, którym jest wstanie ochronić ciebie, bądź swoich towarzyszy. Youkai posiada artefakt, który umożliwia mu odbicie każdego ataku posiadającego fizyczną formę z powrotem do przeciwnika.
  Może odbić do Czterech ataków w ciągu Dwóch postów. Odpoczynek od mocy Cztery posty.

Aparycja

Karias mierzy dwa metry, a dokładnie 195 centymetrów, choć warto tutaj dodać, ze w zależności od podeszwy butów, potrafi mierzyć i 198. Nie dość że wysoki to i szeroki. Nie, nie gruby. Mężczyzna z szerokimi barami, posiada spory zapas tkanki mięśniowej, który zdobył poprzez treningi początkowo pod czujnym okiem Ojca, jak i potem sam dbał o swoją budowę ciała. Posiada gęste blond włosy. Jednak czy on o nie dba? A skądże, nigdy nie są uczesane, a wręcz przeciwnie... W kompletnym nieładzie, jakby mężczyzna nigdy nie miał do czynienia z czymś takiego jak, grzebień. Bez wątpienia kolor oczu czerwony, Niezależnie w jakiej formie. Zawsze mają tą samą barwę.
Przez naśladowanie swojego Ojca, który bez wątpienia jest jego wzorem, zaczął chodzić w podobnych ubraniach co on. Jeśli człowiek spotkałby ich w nocy, to gdyby nie włosy, to pewnie miałby problem z ich rozróżnieniem, oczywiście nie patrząc na twarz. To od niego też nauczył się by nosić broń przy sobie, nawet jeśli nie jest artefaktem, to i tak może zranić, zwłaszcza w rękach Youkai, dlatego też na rękach wampira często można znaleźć rękawice, zazwyczaj ze specjalnymi zdobieniami, zdolne do zadawania ran. Rękawice nie są żadnym artefaktem, ale używa ich mimo to.
Co by tu opisywać więcej o jego wyglądzie? Ani to piękne, ani to brzydkie, na pewno interesująca postać, patrząc na jej styl życia. Ciało jak wiadomo nieskazitelne żadną blizną, lecz Karias posiada coś co wyróżnia go z tłumu. To opaska na oku.
Chodzi zazwyczaj w ubraniach które w tych czasach mogą się wydać dziwaczne, bądź ukradziono z szatni teatralnej. Konkretniej. W ubraniach które są bez wątpienia ze starszej epoki kultury. Mało tego że mężczyzna ma spore barki, to często można zobaczyć u niego naramienniki, które maja specjalne haczyki na nic innego jak na dodatkową blaszkę która pędzi za głową Youkai, bez wątpienia osłaniając go, dlatego próba ataku na punkty witalne w tych punktach, mogą nie dojść do skutku, a jedynie można sobie łapki obić...Charakter

Każdy człowiek, czy też Youkai, jak to się mówi jest inny. Choć wyglądem mężczyzna nie reprezentuje nikogo nowego dla historii świata, to z charakterem jest inaczej. Przez wzgląd na środowisko w jakim się wychowywał, zostało mu wpojone kilka, a może nawet kilkanaście racji, które dla innych Youkai są kompletnie obce. Zacznijmy więc od początku. Kiedy tylko młody, mały chłopczyk trafił pod opiekę nie dość że człowieka, to na dodatek łowcy, który starał się go wychować jak najlepiej, chyba. Nastawiał go pozytywnie do ludzi, jak i przeprowadzał wiele nauk. Opowiadał mu też o Bogu, to dzięki jego staraniom Karias stał się wierzącym, pobożnym. Nie na długo jednak, ale ważne że w swoim życiu miał okres w którym swoje życie chciał powierzyć Bogu. Mężczyzna ma za sobą czytanie Pisma Świętego, całego. Tak przeczytał to, przeczytał i to nie raz. Przechodząc jednak dalej. Podczas nauk i treningów mężczyzny wykazywał się wysokim poziomem inteligencji, jak i sumiennościom. Dokładny i posłuszny, jak się później okazało jedynie człowiekowi, który ofiarował mu dom. Był nieufny wobec wszystkich, dziki, ale i potrafił być agresywny co nie raz i nie dwa jego Trener ujrzał to na swoje oczy. Dzięki dyscyplinie potrafił w większości zapanować nad swoimi emocjami, przez co aby wyprowadzić go z równowagi trzeba na prawdę się postarać.
Jest sojusznikiem dla ludzkiej rasy i kiedy widzi krzywdę choćby jednego człowieka z rąk Youkai, bądź innej rasy, to nie obejdzie się bez jego interwencji, która w większości przypadków kończy się dla napastnika nieciekawie, nawet śmiercią. Nie boi się zabić innych, jednak robi to zazwyczaj tylko wtedy kiedy ten zawini mu, albo skrzywdzi człowieka. Co do ludzi, to stara się ich nie atakować.
Jest samotnikiem, mało kiedy przy jego boku można spotkać kogokolwiek. Nie ma kobiety, ani dzieci. Zimny jeśli chodzi o takie relacje. Nie chce mieć rodziny i nigdy jej planować zapewne nie będzie. Łowcami są ludzie, jednak bez wątpienia i Kariasa można nim nazwać. Poza tym sam Youkai nie jest członkiem organizacji, był indywidualistą. Działał sam, nie miał nikogo nad sobą po opuszczeniu swojego domu. Skoro ów osoba była wiele razy tutaj poruszana, to warto dodać iż Karias do tego człowieka odnosi się z szacunkiem i jest mu wdzięczny za jego zaangażowanie, jego wkład w jego wychowanie. Choć dawno go nie widział, to był pewny że gdyby doszło do spotkania, do współpracy, to i tak byłby mu posłuszny. Nawet jeśli nigdy nie podziękował człowiekowi za uratowanie go przed śmiercią, to ten na pewno wiedział że mógł polegać na swoim uczniu.
Przy charakterze warto dodać iż mężczyzna jest pozytywnie nastawiony do wszelkich czarnych interesów. Za odpowiednią opłatą jest zdolny do współpracy. Poza tym Karias to osoba skryta, małomówna o sobie, czy tez przeszłości, dlatego większość kontaktów wie o nim tylko tyle, ile konieczne. Resztę skreślić.MoceSkręt kiszek: W sumie jak sama nazwa mówi... Karias jest w posiadaniu umiejętności, która za pomocą wzroku potrafi wywołać u swojej ofiary skręcenie wnętrzności. Początkowo zaczyna od mniejszego elementu, dowolnego. Niepowstrzymany w żaden sposób może objawy przerzucić na płuca, czy też serce. Ból jest nie do opisania, a nawet potrafi zwalić z nóg powodując  iż ofiara wije się na ziemi z bólu. Silnie dekoncentruje, dlatego ci którzy są wstanie wypowiadać całe litanie, jednocześnie atakując, to np przez silny atak skrętu wątroby, nie będą wstanie, no chyba że najwyżej pokrzyczą sobie z bólu...
*karias wymaga skupienia, przy korzystaniu z tej mocy, jeśli coś go wytraci z tego stanu umiejętność zostanie zaburzona, a może nawet i zablokowana.
*Mniejsze skręcenie trwa do 4 postów, a mocniejsze do 2. 4 posty odpoczynku.

Cieniste opętanie: Moc polegająca na przejęcie kontroli ofiary przez wysłanie cienia. Jeśli Karias chce zaatakować kogoś tą umiejętnością w dzień, to jedynym cieniem jakiego może użyć do tego, może być jego własny. Jeśli jednak chodzi o noc, to mężczyzna może zaatakować cel jeśli ten znajduje się nie dalej jak 5 metry. No i wygląda to mniej więcej tak, że  cień który został posłany w stronę ofiary, wnika w nią przez co ta czuje, że traci możliwość władania nad swoim ciałem. Przez ten czas jest zmuszona do poruszania się tak, jak cień który ją opętał chce, czyli głównie Constantin, bo on nim kieruje.
*Karias nie może mieć zamkniętych oczu, musi to widzieć.
* Kontakt, opętanie zostanie przerwane jeśli ktoś uderzy jedną ze stron w czym jeśli ktoś uderzy ofiarę, to tak, by ta straciła przytomność.
* Moc trwa 4 posty po czym 5 odpoczynku.

Istoty Nocy: moc polega na wytworzeniu z Ciemnej materii stada nietoperzy, zdolnych do pokrycia pełnego ciała o wzroście do 170 cm. Jeśli osoba jest wyższa, no to jakiś fragment ów ciała, nie zostanie pokryty. Po pokryciu jednak ciała ofiary, nie jest zbytnio zaciekawię... Stworzonka sterowane umysłem wampira, zaczną kąsać swój cel. Im więcej ukraszeń tym gorzej dla ofiary. Ukąszenia nietoperzy są na tyle głębokie iż na pewno poleje się z nich krew, która przez jad tych zwierzątek spowoduje iż gryziony będzie miał problem z krzepliwością krwi. Zwierzątka jednak można powstrzymać następująco:
-zniszczyć je za pomocą ognia, skoro o ogniu mowa, to w dzień spada prawdopodobieństwo użycia mocy przez sam fakt światła, promieni uv, które je palą.
-Woda może tez zadziałać, lecz nie utopi zwierzaki, a spowoduje iż wampir "rozrzuci" je na części pierwsze materii.
3 posty żywotności nietoperzy i 4 posty odpoczynku od mocy.Slabosci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem consectetur deleniti ducimus eligendi eos error harum impedit in ipsum laboriosam maxime odio officiis perspiciatis quidem rem, vel voluptatum. Ducimus.Historia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem consectetur deleniti ducimus eligendi eos error harum impedit in ipsum laboriosam maxime odio officiis perspiciatis quidem rem, vel voluptatum. Ducimus.Ciekawostki
 • 1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 3. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 4. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 5. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 6. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 7. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
 • 8. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Inne Wasze konta

(Pole uzupełniają tylko Ci którzy posiadają więcej kont, niż jedno. Osoba może też wysłać prywatną wiadomość do administratorów: Meryn lub Eri, zależy jedynie od tego jaką rasę sprawdza).

Powrót do góry Go down
 
[Budowa] Karias
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łasica [budowa]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zapisy na Youkai-
Skocz do: